Mecz towarzyski: Turcja – Mołdawia (Typ i Analiza)

W czwartek w ramach meczu towarzyskiego piłkarze Turcji podejmą zawodników Mołdawii. Początek spotkania zaplanowano na godzinę 20:00. Transmisję meczu przeprowadzi Polsat Sport Premium 3. Zapraszamy na analizę!

Mecz towarzyski: Turcja – Mołdawia

Mecz towarzyski: Turcja – Mołdawia

Turcja to trzydziesta druga reprezentacja w rankingu FIFA. W kwalifikacjach do Mistrzostw Świata zaprezentowali się fantastycznie. W dwóch pierwszych meczach zainkasowali komplet punktów.

Pokonała reprezentację Holandii 4:2, a następnie Norwegii 3:0. W kolejnym rywalem liczyli na komplet punktów, ale dali mu się zaskoczyć i tylko zremisowali z reprezentacją Łotwy 3:3.

eWinner kod promocyjny
eWinner kod promocyjny

W ramach przygotowań do mistrzostw Europy zdążyli zagrać już dwa mecze sparingowe. Najpierw pokonali Azerbejdżan 2:1, a następnie zremisowali bezbramkowo z Gwineą.

Mołdawia zajmuje 177. miejsce w rankingu FIFA i chyba nie dziwi, że jest w tak słabej formie. W meczach eliminacyjnych do mistrzostw świata mają na swoim koncie zaledwie jeden punkt.

Zremisowała z Wyspami Owczymi 1:1 i przegrali z Danią aż 0:8 i Izraelem 1:4. Widać wyraźnie, że Mołdawia jest jedną z najsłabszych reprezentacji w Europie i Turcja nie powinna mieć kłopotów z wyraźnym zwycięstwem w tym meczu.

MeczTypKursBukmacher
Turcja – Mołdawia1(-1)1,50Betfan

5 / 5. Ocen: 1

Nowa oferta legalnych bukmacherów Bonus bez ryzyka 140 PLN (kod: BETONLINE) – www.STS.pl
500 PLN bez obrotu (kod:: BETONLINE) – www.Fuksiarz.pl
Cashback 600 PLN (kod: BETONLINE) – www.Betfan.pl

superbet jaki kod wpisać /

Mecz towarzyski: Turcja – Mołdawia (Typ i Analiza) Co obstawiać

Typy dnia

Typy bukmacherskie