Mecz towarzyski: Ukraina – Cypr (Typ i Analiza)

W poniedziałek w ramach meczu towarzyskiego piłkarze Ukrainy podejmą zawodników z Cypru. Początek spotkania zaplanowano na godzinę 18:00. Transmisję meczu przeprowadzi Polsat Sport News. Zapraszamy na analizę!

Typy bukmacherskie Levante - Huesca. Pewniak 2 kwietnia (piątek)
Mecz towarzyski: Ukraina – Cypr

Mecz towarzyski: Ukraina – Cypr

Reprezentacja Ukrainy to dobra drużyna, która zajmuje dwudzieste czwarte miejsce w rankingu FIFA. Przed ostatnim meczem towarzyskim cztery mecze zremisowali i za każdym razem 1:1.

W grupie eliminacyjnej zremisowali z Francją, Finlandią i Kazachstanem. Z kolei później zagrali towarzyski mecz Bahrajnem. Te mecz także zakończył się podobnym remisem. Ostatnio przełamali się i pokonali Irlandię Północną 1:0.

Cypr zajmuje setne miejsce w rankingu FIFA i na pewno nie będą walczyć o kwalifikację do mundialu. Nie zakwalifikowali się także na najbliższe mistrzostwa Europy.

W eliminacjach do mistrzostw europy zremisowali bezbramkowo ze Słowacją. Następnie grali, na wyjedzie z Chorwacją i polegli w nim 0:1. Potem pokonali u siebie Słowenię 1:0. Kilka dni temu rozegrali mecz towarzyski z Węgrami i polegli 0:1.

Ukraińcy zapewne jeszcze trochę poeksperymentują przed turniejem, ale wynik i tak powinien być dla nich korzystny. Są na ostatniej prostej przed turniejem, a dla Cypru to tylko jeden z wielu sparingów i czekają już na wakacje. Gospodarze powinni zatem wygrać ten mecz.

MeczTypKursBukmacher
Ukraina – Cypr11,42Fortuna

5 / 5. Ocen: 2

Nowa oferta legalnych bukmacherów Bonus bez ryzyka 100 PLN (kod: BETONLINE) – www.STS.pl
500 PLN bez obrotu (kod:: BETONLINE) – www.Fuksiarz.pl
Cashback 600 PLN (kod: BETONLINE) – www.Betfan.pl

superbet jaki kod wpisać /

Mecz towarzyski: Ukraina – Cypr (Typ i Analiza) Co obstawiać

Typy dnia

Typy bukmacherskie