Mecze towarzyskie: Szwecja -Finlandia (Typ i Analiza)

W sobotę w ramach meczu towarzyskiego piłkarze Szwecji podejmą zawodników z Finlandii. Początek spotkania zaplanowano na godzinę 18:00. Transmisję meczu przeprowadzi Polsat Sport 2. Zapraszamy na analizę!

Arsenal - Slavia typy bukmacherskie (Liga Europy, 8 kwietnia)
Mecze towarzyskie: Szwecja -Finlandia

Mecze towarzyskie: Szwecja -Finlandia

Szwedzi to dwudziesta reprezentacja w rankingu FIFA. W sobotę rozpoczną kontrolne zmagania przed mistrzostwa mi Europy, w których zmierzą się z Polską, Hiszpania i Słowacją.

W pierwszym meczu towarzyskim zagrają z Finlandią, a wcześniej podopieczni Janne Anderssona zagrali dwa mecz podczas eliminacji do mundialu w Katarze. W tych meczach pokonali Gruzję 1:0 oraz Kosowo 3:0.

Nie byli to wymagający rywale, dwa komplet punktów jest najważniejszy. W dodatku kilka dni później zagrali mecz towarzyski. W meczu Estonią także nie zachwycili, ale wygrali skromnie 1:0.

STS bonus bez depozytu
Kod promocyjny w STS bonus bez depozytu

Finowie także awansowali na mistrzostwa Europy. W swojej grupie zagrają z Danią Rosją oraz Belgią. Jednak ich dyspozycja każe wątpić w ich dobry występ na tym turnieju.

W dwóch meczach eliminacyjnych do mundialu zremisowali z Bośnią i Hercegowiną 2:2 i Ukrainą 1:1. Grali także mecz sparingowy ze Szwajcarią, która ograła ich 3:2.

Szwedzi podobnie jak inne reprezentacje będą chcieli zbudować morale, więc wygrana z Finlandią na pewno byłaby celna. Oczywiście rywale podejdą do tego meczu z takim samym nastawieniem, ale to, że umiejętności leżą po stronie Szwecji, jest pewne i to oni są faworytem tego meczu.

MeczTypKursBukmacher
Szwecja – Finlandia11,72Betfan

5 / 5. Ocen: 3

Nowa oferta legalnych bukmacherów Bonus bez depozytu 29 PLN (kod: BETONLINE) – www.sts.pl
Cashback 550 PLN (kod:: KOD550) – www.betclic.pl
Cashback 600 PLN (kod: BETONLINE) – www.betfan.pl

poker legalnie w polsce 2021 /

Typy dnia

Typy bukmacherskie