Meistriliiga: Kalju – Tulevik (Typ i Analiza)

W środę w ramach rozgrywek Meistriliiga piłkarze Kalju podejmą zawodników Tulevik. Początek spotkania zaplanowano na godzinę Kalju. Transmisję meczu przeprowadzi Tulevik. Zapraszamy na analizę!

Lille - Montpellier typy bukmacherskie (piątek, 16 kwietnia)
Meistriliiga: Kalju – Tulevik

Meistriliiga: Kalju – Tulevik

Kalju to bardzo solidna drużyna, która ma udany sezon. Obecnie po piętnastu ligowych kolejkach mają na swoim koncie dwadzieścia trzy punkty i lokują się na dwudziestej trzeciej pozycji w tabeli.

W poprzedniej kolejce grali na wyjeździe z piłkarzami Flory. Mecz był bardzo wyrównany, ale ostatecznie to rywal wygrali 1:0. Wcześniej Kalju zanotowali pięć meczów z rzędu bez porażki.

Tulevik to znacznie słabsze drużyna. Aktualnie zajmują siódme miejsce w ligowej tabeli, mając po piętnastu rozegranych meczach zaledwie czternaście punktów na swoim koncie.

W ostatnim meczu grali u siebie z zawodnikami ostatniego w tabeli Parnu JK Vaprus. Wygrali ten mecz 3:1, ale wcześniej zanotowali dwie kolejne porażki i na pewno nie są w formie.

W ostatnim meczu pomiędzy tymi drużynami Kalju wygrało na wyjeździe z zawodnikami Tulevika 3:1. Tym razem także są faworytami. Grają zdecydowanie lepiej, mają mocniejszą kadrę i powinni odnieść zwycięstwo.

MeczTypKursBukmacher
Kalju – Tulevik11,40sts

5 / 5. Ocen: 1

Nowa oferta legalnych bukmacherów Bonus bez ryzyka 140 PLN (kod: BETONLINE) – www.STS.pl
500 PLN bez obrotu (kod:: BETONLINE) – www.Fuksiarz.pl
Cashback 600 PLN (kod: BETONLINE) – www.Betfan.pl

superbet jaki kod wpisać /

Meistriliiga: Kalju – Tulevik (Typ i Analiza) Co obstawiać

Typy dnia

Typy bukmacherskie