Mistrzostwa Świata – Kwalifikacje: Anglia – Albania (Typ i Analiza)

W piątek w ramach kwalifikacji do mistrzostw świata piłkarze Anglii podejmą zawodników z Albanii. Początek spotkania zaplanowano na godzinę 20:45. Transmisję meczu przeprowadzi Polsat Sport. Zapraszamy na analizę!

Ferencvaros - Young Boys typy bukmacherskie (wtorek, 24 sierpnia)
Mistrzostwa Świata – Kwalifikacje: Anglia – Albania. Typy bukmacherskie

Mistrzostwa Świata – Kwalifikacje: Anglia – Albania. Typy bukmacherskie

Anglia podczas tych kwalifikacji bardzo dobrze punktuje. W ośmiu meczach zdobyli, aż dwadzieścia punktów i nie zaznali ani jednej porażki. Ich gra nie zawsze zachwyca, ale punktują rzetelnie.

Anglicy w ostatni meczach męczyli się z Węgrami, remisując z nimi 1:1. Wszystko jest jednak dalej w ich rękach. Podopieczni Garetha Southgate’a mają jasny cel, a mecz z Albanią jest dla nich bardzo ważny.

Wygrana w tym pojedynku powinna zapewnić im pierwsze miejsce w grupie i bezpośredni awans na najbliższe mistrzostwa świata w Katarze. Albania nie powinna być dla nich dużym problemem.

Zajmują oni trzecie miejsce w grupie i wiąż, walczą o awans, ale ich kadra jest zdecydowanie słabsza od tej, jaką dysponują wicemistrzowie Europy. Anglia była górą w meczu wyjazdowym.

Pokonali wtedy Albanię 2:0. W meczu u siebie powinni być bardzo skoncentrowani, mogą przypieczętować awans. Potencjał w ich reprezentacji jest znacznie większy, więc myślę, że wszystko pójdzie po ich myśli.

MeczTypKursBukmacher
Anglia – Albania1(-2)1,73Fortuna

5 / 5. Ocen: 1

Nowa oferta legalnych bukmacherów Bonus bez ryzyka 100 PLN (kod: BETONLINE) – www.STS.pl
500 PLN bez obrotu (kod:: BETONLINE) – www.Fuksiarz.pl
Cashback 600 PLN (kod: BETONLINE) – www.Betfan.pl

superbet jaki kod wpisać /

Mistrzostwa Świata – Kwalifikacje: Anglia – Albania (Typ i Analiza) Co obstawiać

Typy dnia

Typy bukmacherskie