Mistrzostwa Świata – Kwalifikacje: Belgia – Czechy (Typ i Analiza)

W niedzielę w ramach kwalifikacji do Mistrzostw Świata piłkarze Belgii podejmą zawodników z Czechy. Początek spotkania zaplanowano na godzinę 20:45. Transmisję meczu przeprowadzi Polsat Sport News. Zapraszamy na analizę!

Typ dnia - 9 listopada (poniedziałek)
Mistrzostwa Świata – Kwalifikacje: Belgia – Czechy. Typy bukmacherskie

Mistrzostwa Świata – Kwalifikacje: Belgia – Czechy. Typy bukmacherskie

Belgowie mają bardzo silną reprezentację, która zajmuje pierwsze miejsce w rankingu FIFA. W swojej grupie eliminacyjnej też radzą sobie bardzo dobrze i zajmują w niej pierwsze miejsce.

Niespodziewanie kilka dni temu mieli problemy w spotkaniu z Estonią. Grali dosyć słabo w defensywne. Oczywiście ich ogromny potencjał ofensywny pozwolił im rozbić rywala 5:2, ale lekki niesmak pozostał.

Czesi mają znacznie słabszą reprezentację. W rankingu FIFA lokują się na trzydziestej pierwszej pozycji. Ostatnie miesiące mają jednak trochę lepsze. W grupie zajmują drugie miejsce i będą walczyć o baraże.

Kilka dni temu pokonali Białoruś, ale nie popisali się w ofensywie i skończyło się na skromnym 1:0. W ataku muszą wyglądać słabiej, ponieważ we wrześniowych spotkaniach muszą radzić sobie Patrika Schicka.

Brak czołowego napastnika spowoduje, że Belgia może czuć się bezpieczna w tyłach. Tym bardziej że ostatni mecz z Estonią na pewno uczyli ich na grę w obronie. Gospodarze mają jednak mnóstwo atutów w ataku i powinni wygrać ten mecz.

MeczTypKursBukmacher
Belgia – Czechy11,50Totalbet

5 / 5. Ocen: 1

Nowa oferta legalnych bukmacherów Bonus bez ryzyka 140 PLN (kod: BETONLINE) – www.STS.pl
500 PLN bez obrotu (kod:: BETONLINE) – www.Fuksiarz.pl
Cashback 600 PLN (kod: BETONLINE) – www.Betfan.pl

superbet jaki kod wpisać /

Mistrzostwa Świata – Kwalifikacje: Belgia – Czechy (Typ i Analiza) Co obstawiać

Typy dnia

Typy bukmacherskie