Mistrzostwa Świata – Kwalifikacje: Brazylia – Kolumbia (Typ i Analiza)

W piątek w ramach kwalifikacji do mistrzostw świata piłkarze Brazylii podejmą zawodników Kolumbii. Początek spotkania zaplanowano na godzinę 1:30. Transmisję meczu przeprowadzi TVP Sport. Zapraszamy na analizę!

Betis - Getafe typy bukmacherskie (piątek, 19 lutego)
Mistrzostwa Świata – Kwalifikacje: Brazylia – Kolumbia. Typy bukmacherskie

Mistrzostwa Świata – Kwalifikacje: Brazylia – Kolumbia. Typy bukmacherskie

Canarinhos punktują podczas tych kwalifikacji bardzo dobrze. Po jedenastu rozegranych meczach mają na swoim koncie, aż trzydzieści jeden punktów (dziesięć zwycięstw i jeden remis!).

Jednak mimo takich wyników pozycja selekcjonera Brazylii jest mocno zagrożona. Kibicom nie podoba się gra Brazylii. Jest mało widowiskowa i rzadko jego podopieczni odnoszą wysokie zwycięstwa.

Oglądałem poprzedni mecz pomiędzy tymi zespołami i był o jeden z najgorszych meczów, jakie widziałem w tym roku. Spotkanie zakończyło się bezbramkowym remisem po niesamowicie nudnym meczu.

Kibice zarzucają też selekcjonerowi niezrozumiałe powołania, krytykują też sposób bycia Neymara, a atmosfera wokół reprezentacji jest napięta. Kolumbia zajmuje czwarte miejsce w tabeli eliminacyjnej.

Notują niesamowitą passę trzech bezbramkowych remisów z rzędu. W obronie grają bardzo dobrze, ale mają ogromne trudności z tworzeniem sobie sytuacji bramkowych. Mecz ten zatem na papierze zapowiada się ekscytująco, ale w rzeczywistości możemy dostać powtórkę z pierwszego meczu i wątpię, aby obie reprezentacje miały w tym meczu coś strzelić.

MeczTypKursBukmacher
Brazylia – KolumbiaBTS – Nie1,63Fortuna

5 / 5. Ocen: 1

Nowa oferta legalnych bukmacherów Bonus bez ryzyka 100 PLN (kod: BETONLINE) – www.STS.pl
500 PLN bez obrotu (kod:: BETONLINE) – www.Fuksiarz.pl
Cashback 600 PLN (kod: BETONLINE) – www.Betfan.pl

superbet jaki kod wpisać /

Mistrzostwa Świata – Kwalifikacje: Brazylia – Kolumbia (Typ i Analiza) Co obstawiać

Typy dnia

Typy bukmacherskie