Mistrzostwa Świata – Kwalifikacje: Chorwacja – Rosja (Typ i Analiza)

W niedzielę w ramach kwalifikacji do mistrzostw świata piłkarze Chorwacji podejmą zawodników z Rosji. Początek spotkania zaplanowano na godzinę 15:00. Transmisję meczu przeprowadzi Polsat Sport Premium 1. Zapraszamy na analizę!

Osasuna - Sevilla. Typy bukmacherskie 22 lutego (poniedziałek)
Mistrzostwa Świata – Kwalifikacje: Chorwacja – Rosja. Typy bukmacherskie

Mistrzostwa Świata – Kwalifikacje: Chorwacja – Rosja. Typy bukmacherskie

Będzie to kluczowy mecz dla losów w grupie H. Gospodarze wydają się lepsi kadrowo. Jednak przed ostatnim meczem zajmują drugie miejsc w grupie. Tracą dwa punkty do najbliższego rywala.

Są uważani za faworyta tego meczu. Jednak wcale nie będzie im łatwo o zwycięstwo, ponieważ reprezentacja Rosji po zmianie selekcjonera gra znacznie lepiej i mogą liczyć na awans z pierwszego miejsca.

Pod wodzą nowego selekcjonera wygrali ostatnie pięć meczów z rzędu. Poprawili znacznie grę w defensywie, a we wspomnianych spotkaniach stracili zaledwie jednego gola, a rywale mają z nimi ogromne problemy.

Chorwaci nie mają jednak niczego do stracenia i muszą zaatakować. Mają w kadrze kilku świetnych graczy i można się spodziewać, że coś w tym meczu strzelą. Jednak Rosja nie może sobie pozwolić na porażkę.

Sborna w ostatnim spotkaniu pokonała Cypr 6:1. Chorwacja ograła z kolei Maltę 7:1. Obie reprezentacje mają więc o co walczyć i po pierwszym golu może paść ich znacznie więcej, bo walka będzie rwała do samego końca.

MeczTypKursBukmacher
Chorwacja – Rosja+2,51,95STS

5 / 5. Ocen: 1

Nowa oferta legalnych bukmacherów Bonus bez ryzyka 100 PLN (kod: BETONLINE) – www.STS.pl
500 PLN bez obrotu (kod:: BETONLINE) – www.Fuksiarz.pl
Cashback 600 PLN (kod: BETONLINE) – www.Betfan.pl

superbet jaki kod wpisać /

Mistrzostwa Świata – Kwalifikacje: Chorwacja – Rosja (Typ i Analiza) Co obstawiać

Typy dnia

Typy bukmacherskie