Mistrzostwa Świata – Kwalifikacje: Chorwacja – Słowenia (Typ i Analiza)

We wtorek w ramach kwalifikacji do Mistrzostw Świata piłkarze Chorwacji podejmą zawodników ze Słowenii. Początek spotkania zaplanowano na godzinę 20:45. Transmisję meczu przeprowadzi Polsat Sport Premium 1. Zapraszamy na analizę!

Typy Dnia - 6 stycznia (niedziela)
Mistrzostwa Świata – Kwalifikacje: Chorwacja – Słowenia. Typy bukmacherskie

Mistrzostwa Świata – Kwalifikacje: Chorwacja – Słowenia. Typy bukmacherskie

Gospodarze tego meczu walczą o zajęcie pierwszego miejsca w swojej grupie. W dotychczasowych wrześniowych spotkaniach zagrali dobrze w defensywie, co pozwoliło zdobyć im cztery punkty.

Z Rosją zremisowali bezbramkowo, a Słowację Chorwaci pokonali 1:0. Warto zaznaczyć, że oba mecze były grane na wyjeździe. Teraz na zakończenie tego zgrupowania nareszcie wystąpią przed własną publicznością.

Chorwacja zajmuje drugie miejsce w grupie, ale ma tyle samo punktów co prowadząca Słowacja. Z kolei Słowenia lokuje się na trzeciej pozycji, mając trzy punkty mniej, niż wspomniana dwójka.

Słoweńcy we wrześniowych meczach nie imponują. Najpierw zremisowali u siebie z reprezentacją Słowacji 1:1, a następnie grali u siebie z Maltą. Co prawda wygrali, ale pokonali tego słabeusza tylko 1:0.

Gospodarze od dłuższego czasu nie strzelają wielu goli, ale są świetni w obronie. U siebie powinni wyglądać zresztą lepiej niż w dwóch poprzednich meczach. Słoweńcy grają solidnie, ale w meczu wyjazdowym nie powinni zagrozić silniejszej kadrowo Chorwacji.

MeczTypKursBukmacher
Chorwacja – Słowenia11,62STS

5 / 5. Ocen: 1

Nowa oferta legalnych bukmacherów Bonus bez ryzyka 140 PLN (kod: BETONLINE) – www.STS.pl
500 PLN bez obrotu (kod:: BETONLINE) – www.Fuksiarz.pl
Cashback 600 PLN (kod: BETONLINE) – www.Betfan.pl

superbet jaki kod wpisać /

Mistrzostwa Świata – Kwalifikacje: Chorwacja – Słowenia (Typ i Analiza) Co obstawiać

Typy dnia

Typy bukmacherskie