Mistrzostwa Świata – Kwalifikacje: Cypr – Chorwacja (Typ i Analiza)

W piątek w ramach kwalifikacji do mistrzostw świata piłkarze Cypru podejmą zawodników z Chorwacji. Początek spotkania zaplanowano na godzinę 20:45. Zapraszamy na analizę!

Udinese - Napoli. Typy i kursy (poniedziałek, 20 września)
Mistrzostwa Świata – Kwalifikacje: Cypr – Chorwacja. Typy bukmacherskie

Mistrzostwa Świata – Kwalifikacje: Cypr – Chorwacja. Typy bukmacherskie.

Reprezentacja Cypru ma bardzo słabe eliminacje. Aktualnie znajdują się na ostatnim miejscu w swojej grupie, mając po sześciu rozegranych meczach tylko cztery punkty na swoim koncie.

W dodatku fatalnie spisują się w ofensywnie. W ostatnich pięciu spotkaniach nie strzelili nawet jednego gola. Trudno więc spodziewać się, że nagle zaczną punktować, skoro nie wiedzą, jak zdobywać bramki.

Chorwaci lokują się na pierwszej pozycji w swojej grupie eliminacyjnej. Jednak nie mogą pozwolić sobie na rozprężenie. Rosja ma także trzynaście punktów i toczy się między nimi walka o pierwsze miejsce.

Bezpośredni awans i uniknięcie barażów jest priorytetem i Chorwacja nie może sobie pozwolić, by Rosja ich wyprzedziła. W ostatnich miesiącach grali przeciętnie, jednak ostatnio się przełamali.

Wygrali u siebie ze Słowenią 3:0 i zobaczyliśmy w tym meczu dobrą grę, która pozwala wierzyć, że reprezentacja Chorwacji jest w stanie odnosić przekonujące zwycięstwa. Kolejny ich rywal jest słabeuszem, więc mają szanse na kolejne wysokie zwycięstwo.

MeczTypKursBukmacher
Cypr – Chorwacja2(-1,5)1,83Fortuna

5 / 5. Ocen: 3

Nowa oferta legalnych bukmacherów Bonus bez ryzyka 100 PLN (kod: BETONLINE) – www.STS.pl
500 PLN bez obrotu (kod:: BETONLINE) – www.Fuksiarz.pl
Cashback 600 PLN (kod: BETONLINE) – www.Betfan.pl

superbet jaki kod wpisać /

Mistrzostwa Świata – Kwalifikacje: Cypr – Chorwacja (Typ i Analiza) Co obstawiać

Typy dnia

Typy bukmacherskie