Mistrzostwa Świata – Kwalifikacje: Cypr – Rosja (Typ i Analiza)

W sobotę w ramach eliminacji do mistrzostw świata piłkarze Cypru podejmą zawodników z Rosji. Początek spotkania zaplanowano na godzinę 18:00. Transmisję meczu przeprowadzi Polsat Sport Premium 2. Zapraszamy na analizę!

Szwecja - Słowacja typy bukmacherskie (Euro 2020) - 18 czerwca
Mistrzostwa Świata – Kwalifikacje: Cypr – Rosja. Typy bukmacherskie

Mistrzostwa Świata – Kwalifikacje: Cypr – Rosja. Typy bukmacherskie

Cypryjczycy to bardzo słaba reprezentacja, która w rankingu FIFA zajmuje dziewięćdziesiąte dziewiąte miejsce. Podczas marcowego zgrupowania pokonali u siebie solidną Słowenię 1:0.

Jednak mimo to zajmują ostatnie miejsce w swojej grupie, a ich trzy ostatnie spotkania były już beznadziejne z perspektywy ich kibica. Przegrali towarzyskie mecze z Węgrami 0:1 i Ukrainą 0:4.

Jednak to w środowym meczu z Maltą, skompromitowali się dobitnie. Przegrali z jedną z najsłabszych drużyn na naszym kontynencie 0:3 i nie tłumaczy ich fakt, że długo grali w osłabieniu.

Rosjanie rozpoczęli wrześniowe zgrupowanie z nowym selekcjonerem i trzeba przyznać, że pod wodzą nowego szkoleniowca spisali się całkiem nieźle. W pierwszym meczu grali u siebie z Chorwacją.

Dobrze zneutralizowali poczynania ofensywne rywali i mecz zakończył się bezbramkowym remisem. Tym razem będą mogli zagrać bardziej ofensywnie. Ostatni mecz wygrali z Cyprem 5:0. W sobotnim meczu wynik może być podobny.

MeczTypKursBukmacher
Cypr – Rosja21,44Fortuna

5 / 5. Ocen: 1

Nowa oferta legalnych bukmacherów Bonus bez ryzyka 100 PLN (kod: BETONLINE) – www.STS.pl
500 PLN bez obrotu (kod:: BETONLINE) – www.Fuksiarz.pl
Cashback 600 PLN (kod: BETONLINE) – www.Betfan.pl

superbet jaki kod wpisać /

Mistrzostwa Świata – Kwalifikacje: Cypr – Rosja (Typ i Analiza) Co obstawiać

Typy dnia

Typy bukmacherskie