Mistrzostwa Świata – Kwalifikacje: Czechy – Walia (Typ i Analiza)

W piątek w ramach kwalifikacji do mistrzostw świata piłkarze Czech podejmą zawodników z Walii. Początek spotkania zaplanowano na godzinę 20:45. Transmisję meczu przeprowadzi Polsat Sport Premium 1. Zapraszamy na analizę!

Włochy - Bułgaria typy bukmacherskie (czwartek, 2 września)
Mistrzostwa Świata – Kwalifikacje: Czechy – Walia. Typy bukmacherskie

Mistrzostwa Świata – Kwalifikacje: Czechy – Walia. Typy bukmacherskie

Czesi po mistrzostwach Europy rozegrali trzy mecze, w których grali w kratkę. Wciąż liczą się jednak w walce o miejsce barażowe do mistrzostw świata, ale nie mogą sobie pozwolić sobie w tym meczu na porażkę.

Zajmują drugie miejsce w swojej grupie, jednak mają tyle samo punktów co trzecia Walia, czyli ich najbliższy rywal. Walijczycy mają w dodatku jeden mecz rozegrany mniej. W ostatnich meczach nie grają jednak najlepiej.

Ostatnio rozegrali dwa mecze w ramach eliminacji. Wygrali z Białorusią, ale rozegrali słaby mecz i ledwo wygrali 3:2. W kolejnym spotkaniu nie potrafili pokonać u siebie Estonii. Mecz zakończył się bezbramkowym remisem.

We wspomnianych spotkaniach główną siła Walii był Gareth Bale. awet w nim w składzie Walia nie jest już taka mocna. W dodatku w najbliższych meczach zabraknie go z powodu kontuzji.

Może to być bardzo ważny aspekt tego meczu. Kadra gospodarzy jest bardziej wyrównana i mają kim zastępować kontuzjowanych piłkarzy. Walia często opiera się na największej gwieździe, a bez niego mogą sobie nie poradzić z Czechami.

MeczTypKursBukmacher
Czechy – Walia11,75Fortuna

5 / 5. Ocen: 1

Nowa oferta legalnych bukmacherów Bonus bez ryzyka 100 PLN (kod: BETONLINE) – www.STS.pl
500 PLN bez obrotu (kod:: BETONLINE) – www.Fuksiarz.pl
Cashback 600 PLN (kod: BETONLINE) – www.Betfan.pl

superbet jaki kod wpisać /

Mistrzostwa Świata – Kwalifikacje: Czechy – Walia (Typ i Analiza) Co obstawiać

Typy dnia

Typy bukmacherskie