Mistrzostwa Świata – Kwalifikacje: Kolumbia – Argentyna (Typ i Analiza)

W środę w ramach eliminacji do mistrzostw świata piłkarze Kolumbii podejmą zawodników Argentyny. Początek spotkania zaplanowano na godzinę 1:00. Transmisję meczu przeprowadzi TVP Sport. Zapraszamy na analizę!

Lille - Montpellier typy bukmacherskie (piątek, 16 kwietnia)
Mistrzostwa Świata – Kwalifikacje: Kolumbia – Argentyna

Mistrzostwa Świata – Kwalifikacje: Kolumbia – Argentyna

Kolumbijczycy to silna reprezentacja. Zajmują oni piętnaste miejsce w rankingu FIFA. Mieliśmy okazję przekonać się o ich sile podczas ostatnich mistrzostw świata, kiedy przegraliśmy z nimi 0:3.

W obecnych eliminacjach do mundialu nie wystartowali zbyt dobrze. Jednak w ostatnim meczu nadspodziewanie łatwo poradzili sobie z Peru. Wygrali na wyjeździe 3:0 i nie pozostawili złudzeń, kto był lepszy.

Aktualnie zajmują siódme miejsce e tabeli kwalifikacyjnej i brakuje im awansu o jedno miejsce, aby być na miejscu barażowym. Mierzą jednak znacznie wyżej. Argentyna także nie zachwyca.

W tabeli eliminacyjnej zajmują drugie miejsce, ale wciąż nie grają na miarę siódmej reprezentacji rankingu FIFA. W ostatnim meczu grali u siebie z Chile. Rywal w tym sezonie nie zachwyca, ale mecz zakończył się remisem 1:1.

Kolumbia dobrze czuje się w grze ofensywnej. Argentyna gra czasem niepewnie i gospodarze są w stanie coś w tym meczu strzelić. Oczywiście Argentyna dysponuje ogromnym potencjałem w ataku, więc spodziewam się w tym meczu kilku goli.

MeczTypKursBukmacher
Kolumbia – Argentyna+1,51,50Fortuna

5 / 5. Ocen: 1

Nowa oferta legalnych bukmacherów Bonus bez ryzyka 140 PLN (kod: BETONLINE) – www.STS.pl
500 PLN bez obrotu (kod:: BETONLINE) – www.Fuksiarz.pl
Cashback 600 PLN (kod: BETONLINE) – www.Betfan.pl

superbet jaki kod wpisać /

Mistrzostwa Świata – Kwalifikacje: Kolumbia – Argentyna (Typ i Analiza) Co obstawiać

Typy dnia

Typy bukmacherskie