Mistrzostwa Świata – Kwalifikacje: Kolumbia – Boliwia (Typy i Analiza)

W piątek w ramach kwalifikacji do Mistrzostw świata piłkarze Kolumbii podejmą zawodników Boliwii. Początek spotkania zaplanowano na godzinę 00:30. Zapraszamy na analizę!

Mistrzostwa Świata – Kwalifikacje: Kolumbia - Boliwia. Typy bukmacherskie
Mistrzostwa Świata – Kwalifikacje: Kolumbia – Boliwia. Typy bukmacherskie

Mistrzostwa Świata – Kwalifikacje: Kolumbia – Boliwia. Typy bukmacherskie

Gospodarze tego meczu mają jeszcze matematyczne na awans. Jednak ich szanse na miejsce w pierwszej piątce są raczej iluzoryczne. Zajmują aktualnie siódme miejsce w tabeli kwalifikacyjnej.

Mają do rozegrania jeszcze dwa mecze, a do piątego Peru cztery punkty. Według mnie stracili już dawno szansę na choćby baraże. Oni chyba też zdają sobie z tego sprawę. Kursy na nich są zatem śmiesznie niskie.

Jeśli popatrzymy na ich dotychczasowe wyniki, to stwierdzimy, że mają ogromne problemy ze skutecznością. Mniej bramek zdobywały jedynie dwie najsłabsze reprezentacje: Paragwaju i Wenezueli.

W ostatnim czasie prezentowali się w dodatku bardzo słabo. Nie wygrali siedmiu ostatnich meczów eliminacyjnych i mogą mieć problemy spore także w meczu z reprezentacją Boliwii.

Boliwia ma na swoim koncie tylko dwa punkty mniej, wic kursy na Kolumbię w granicach 1,15 to nieporozumienie. Oczywiście Kolumbia jest w tym meczu faworytem, ale nie oczekuję w tym meczu pogromu i gram jakiś handicap w stronę przyjezdnych.

MeczTypKursBukmacher
Kolumbia – Boliwia2(+3)1,50Fortuna

5 / 5. Ocen: 1

Nowa oferta legalnych bukmacherów Bonus bez ryzyka 100 PLN (kod: BETONLINE) – www.STS.pl
500 PLN bez obrotu (kod:: BETONLINE) – www.Fuksiarz.pl
Cashback 600 PLN (kod: BETONLINE) – www.Betfan.pl

superbet jaki kod wpisać /

Mistrzostwa Świata – Kwalifikacje: Kolumbia – Boliwia (Typy i Analiza) Co obstawiać

Typy dnia

Typy bukmacherskie