Mistrzostwa Świata – Kwalifikacje: Macedonia Północna – Niemcy (Typ i Analiza)

W poniedziałek w ramach kwalifikacji do mistrzostw świata piłkarze Macedonii Północnej podejmą zawodników z Niemiec. Początek spotkania zaplanowano na godzinę 20:45. Transmisję meczu przeprowadzi Polsat Sport News. Zapraszamy na analizę!

Szwajcaria - Włochy typy (el. MŚ 2022)
Mistrzostwa Świata – Kwalifikacje: Macedonia Północna – Niemcy. Typy bukmacherskie

Mistrzostwa Świata – Kwalifikacje: Macedonia Północna – Niemcy. Typy bukmacherskie

Niemcy przewodzą w swojej grupie, punktując bardzo dobrze. W sześciu rozegranych meczach mają, aż pięć zwycięstw na swoim koncie. Podobnie było w ostatnim meczu.

Jednak trzeba też uczciwie przyznać, że ledwo uratowali trzy punkty. W meczu domowym z Rumunią strzelili gola w końcówce meczu i wygrali ostatecznie 2:1. Był to jednak zasłużone zwycięstwo.

Szczególnie w drugiej ponownie Niemcy dominowali na boisku, ale byli po prostu nieskuteczni. Niedawno mieli też problemy w meczu z Liechtensteinem, a potem dwa kolejne mecze wygrali w świetnym stylu.

Macedonia lokuje się na drugiej pozycji i walczy z Rumunią i Armenią o miejsce barażowe. Mają jednak znacznie słabszą kadrę od reprezentacji Niemiec. Zresztą gości motywacji na pewno nie zabraknie.

Podczas tych eliminacji wygrali wszystkie mecz, z wyjątkiem jednego. Macedonia wygrała z nimi i to na ich terenie. Reprezentacja prowadzona przez Hansi Flicka na pewno nie zlekceważy tego meczu i może dość do wysokiego zwycięstwa gości.

MeczTypKursBukmacher
Macedonia Północna – Niemcy2(-1,5)1,63Fortuna

5 / 5. Ocen: 2

Nowa oferta legalnych bukmacherów Bonus bez ryzyka 100 PLN (kod: BETONLINE) – www.STS.pl
500 PLN bez obrotu (kod:: BETONLINE) – www.Fuksiarz.pl
Cashback 600 PLN (kod: BETONLINE) – www.Betfan.pl

superbet jaki kod wpisać /

Mistrzostwa Świata – Kwalifikacje: Macedonia Północna – Niemcy (Typ i Analiza) Co obstawiać

Typy dnia

Typy bukmacherskie