Mistrzostwa Świata – Kwalifikacje: Rosja – Chorwacja (Typ i Analiza)

W środę w ramach kwalifikacji do Mistrzostw świata piłkarze Rosji podejmą zawodników z Chorwacji. Początek spotkania zaplanowano na godzinę 20:45. Transmisję meczu przeprowadzi Polsat Sport Premium 3. Zapraszamy na analizę!

Ferencvaros - Young Boys typy bukmacherskie (wtorek, 24 sierpnia)
Mistrzostwa Świata – Kwalifikacje: Rosja – Chorwacja. Typy bukmacherskie

Mistrzostwa Świata – Kwalifikacje: Rosja – Chorwacja. Typy bukmacherskie

W Rosji zawrzało po ostatnich, nieudanych mistrzostwach Europy. Rosja zajęła ostatnie miejsce w swojej grupie. Związek zdecydował się po tym występie zwolnić Stanisława Czerczesowa.

Rewolucję czeka też skład Rosji, ponieważ na mecz z Chorwacją selekcjoner pominął kilku czołowych graczy. Kibice reprezentacji Rosji chcą widzieć ofensywną grę i tego ma wymagać związek.

Rosja nie ma jednak wiele czasu na testowanie, bo gra w eliminacjach o awans. Po trzech rozegranych meczach mają na swoim koncie sześć punktów i jeśli wygrają w środę, awansują na pierwsze miejsce.

Chorwaci ostatnio nie imponowali. W eliminacjach mają tyle punktów co Rosja, ale na mistrzostwach Europy odpadli zaraz po wyjściu z grupy. W dodatku atmosfera nie jest u nich zbyt dobra.

Pamiętamy wszyscy komentarze Rebica, który krytykował selekcjonera. Nie udało się zażegnać tego konfliktu i piłkarz Milanu nie dostać powołania. Chorwaci mają na papierze lepszy skład, ale mają też swoje problemy. Podobnie jak gospodarze, którzy muszą jednak u siebie powalczyć o zwycięstwo. Spodziewam się zaciętego meczu i co najmniej dwóch goli.

MeczTypKursBukmacher
Rosja – Chorwacja+1,51,37STS

5 / 5. Ocen: 2

Nowa oferta legalnych bukmacherów Bonus bez ryzyka 100 PLN (kod: BETONLINE) – www.STS.pl
500 PLN bez obrotu (kod:: BETONLINE) – www.Fuksiarz.pl
Cashback 600 PLN (kod: BETONLINE) – www.Betfan.pl

superbet jaki kod wpisać /

Mistrzostwa Świata – Kwalifikacje: Rosja – Chorwacja (Typ i Analiza) Co obstawiać

Typy dnia

Typy bukmacherskie