Mistrzostwa Świata – Kwalifikacje: Szwajcaria – Irlandia Północna (Typ i Analiza)

W sobotę w ramach kwalifikacji do mistrzostw świata piłkarze Szwajcarii podejmą zawodników z Irlandii Północnej. Początek spotkania zaplanowano na godzinę 20:45. Transmisję meczu przeprowadzi Polsat Sport Premium 4. Zapraszamy na analizę!

Mistrzostwa Świata - Kwalifikacje: Szwajcaria - Irlandia Północna (Typ i Analiza)
Mistrzostwa Świata – Kwalifikacje: Szwajcaria – Irlandia Północna. Typy bukmacherskie

Mistrzostwa Świata – Kwalifikacje: Szwajcaria – Irlandia Północna. Typy bukmacherskie

Szwajcaria po czterech rozegranych meczach ma na swoim koncie osiem punktów i lokuje się na drugiej pozycji w grupie. Mają sześć punktów straty do Włoch, ale też dwa mecze rozegrane mniej.

Jednak bardziej niż na Włochów powinni oglądać się za siebie. Trzy punkty za nimi czai się reprezentacja Irlandii Północnej. Do reprezentacji wraca Shaqiri i jest to na pewno dobra wiadomość.

Jednak wątpię, aby mieli w tym meczu strzelić kilku bramek. Szwajcarzy preferują raczej spokojny styl gry. Większą szansę daję im na to, że gola nie stracą. Irlandczycy jak już wspominałem, lokują się na trzecim miejscu.

Ich reprezentacja nie ma wielkiego potencjału w ofensywie. Potrafią być jednak groźnym rywalem Preferują toporny styl gry. Nie strzelają przez to wielu goli, ale także bardzo mało ich tracą.

Pierwszy mecz pomiędzy tymi zespołami rozegrany został miesiąc temu. Padł wtedy bezbramkowy remis. Wynik ten odpowiadał stylowi, jaki prezentują obie reprezentacje. W kolejnym meczu może być podobnie.

MeczTypKursBukmacher
Szwajcaria – Irlandia Północna-31,38LVBet

5 / 5. Ocen: 1

Nowa oferta legalnych bukmacherów Bonus bez ryzyka 100 PLN (kod: BETONLINE) – www.STS.pl
500 PLN bez obrotu (kod:: BETONLINE) – www.Fuksiarz.pl
Cashback 600 PLN (kod: BETONLINE) – www.Betfan.pl

superbet jaki kod wpisać /

Mistrzostwa Świata – Kwalifikacje: Szwajcaria – Irlandia Północna (Typ i Analiza) Co obstawiać

Typy dnia

Typy bukmacherskie