Mistrzostwa Świata – Kwalifikacje: Szwecja – Grecja (Typ i Analiza)

We wtorek w ramach kwalifikacji do mistrzostw świata piłkarze Szwecji podejmą zawodników z Grecji. Początek spotkania zaplanowano na godzinę 20:45. Transmisję meczu przeprowadzi Polsat Sport Premium 3. Zapraszamy na analizę!

Cagliari - Milan. Typy na 18 stycznia (poniedziałek)
Mistrzostwa Świata – Kwalifikacje: Szwecja – Grecja. Typy bukmacherskie

Mistrzostwa Świata – Kwalifikacje: Szwecja – Grecja. Typy bukmacherskie

Szwecja w grupie drugie miejsce i chce utrzymać je, aby zagrać w barażach. Jednak tuż za ich plecami czają się Grecy. Mają dziewięć punktów na swoim koncie i na pewno będą chcieli zaatakować.

Obie grają defensywnie, ale stawka wtorkowego meczu będzie bardzo duża. Grecy będą musieli zagrać ofensywnie, bo jeśli wygrają, zrównają się ze Szwecją punktami i sprawa awansu zostanie otwarta.

Grecy pokonali u siebie Szwedów 2:1 i będą chcieli powtórzyć ten wynik. Z kolei Szwecja tylko w tym meczu straciła punkty. W pozostałych wygrywała i pokazuje, że bardzo trudno ich pokonać.

A jeśli wygrają, to odskoczą na tyle, że raczej zapewnia sobie drugie miejsce. Kilka dni temu obie ekipy zaprezentowały się bardzo dobrze. Szwecja bez problemu pokonała u siebie Kosowo 3:0.

Z kolei Grecja wygrała na wyjeździe z Gruzją 2:0. Będzie to zacięte starcie, w którym porażka bardzo skomplikuje sytuację obu reprezentacją. Możemy więc zobaczyć w tym meczu więcej goli niż zazwyczaj w meczach tych ekip.

MeczTypKursBukmacher
Szwecja – Grecja+1,51,42STS

5 / 5. Ocen: 2

Nowa oferta legalnych bukmacherów Bonus bez ryzyka 100 PLN (kod: BETONLINE) – www.STS.pl
500 PLN bez obrotu (kod:: BETONLINE) – www.Fuksiarz.pl
Cashback 600 PLN (kod: BETONLINE) – www.Betfan.pl

superbet jaki kod wpisać /

Mistrzostwa Świata – Kwalifikacje: Szwecja – Grecja (Typ i Analiza) Co obstawiać

Typy dnia

Typy bukmacherskie