Mistrzostwa Świata – Kwalifikacje: Szwecja – Hiszpania (Typ i Analiza)

W czwartek w ramach kwalifikacji do mistrzostw świata piłkarze Szwecji podejmą zawodników Hiszpanii. Początek spotkania zaplanowano na godzinę 20:45. Transmisję meczu przeprowadzi Polsat Sport News. Zapraszamy na analizę!

RB Lipsk - Stuttgart typy bukmacherskie (Bundesliga, 20.08.21)
Mistrzostwa Świata – Kwalifikacje: Szwecja – Hiszpania. Typy bukmacherskie

Mistrzostwa Świata – Kwalifikacje: Szwecja – Hiszpania

Los po raz kolejny skrzyżował drogi tych reprezentacji. Zespoły te mierzyły się niedawno podczas mistrzostw Europy. Hiszpanie byli bliscy wygranej tego meczu, ale ostatecznie mecz zakończył się bezbramkowym remisem.

Trzeba jednak stwierdzić, że drużyna Robina Olsena mądrze się broniła w tym meczu, ale Hiszpania całkowicie dominowała w tym meczu. Statystyki posiadania piłki i liczba podań były porażające.

Szwecja po wyjściu z grupy odpadła z reprezentacją Ukrainy. Hiszpanie rozkręcali się z meczu na mecz i odpadli dopiero w meczu półfinałowym z Włochami (późniejszymi mistrzami). A prezentowali się w tym meczu lepiej niż rywal.

Hiszpania zajmuje siódme miejsc w rankingu FIFA, a niedawny turniej dał wiarę kibicom Hiszpanii, że ich reprezentacja zmierz w dobrą stronę. Szwecja w rankingu FIFA lokuje się na siedemnastym miejscu.

Czwartkowy mecz będzie pewnie podobny do tego, z mistrzostw Europy. Jeśli Hiszpania podtrzyma dyspozycję z końcówki mistrzostw, to tym razem są w stanie odnieść zwycięstwo i cieszyć się z trzech punktów.

MeczTypKursBukmacher
Szwecja – Hiszpania2(DNB)1,34STS

5 / 5. Ocen: 2

Nowa oferta legalnych bukmacherów Bonus bez ryzyka 100 PLN (kod: BETONLINE) – www.STS.pl
500 PLN bez obrotu (kod:: BETONLINE) – www.Fuksiarz.pl
Cashback 600 PLN (kod: BETONLINE) – www.Betfan.pl

superbet jaki kod wpisać /

Mistrzostwa Świata – Kwalifikacje: Szwecja – Hiszpania (Typ i Analiza) Co obstawiać

Typy dnia

Typy bukmacherskie