Mistrzostwa Świata – Kwalifikacje: Ukraina – Francja (Typ i Analiza)

W sobotę w ramach kwalifikacji do Mistrzostw Świata piłkarze Ukrainy podejmą zawodników z Francji. Początek spotkania zaplanowano na godzinę 20:45. Transmisję meczu przeprowadzi Polsat Sport Premium 1. Zapraszamy na analizę!

Mistrzostwa Świata – Kwalifikacje: Ukraina – Francja. Typy bukmacherskie

Mistrzostwa Świata – Kwalifikacje: Ukraina – Francja. Typy bukmacherskie

Jest to mecz drużyn, które na koniec eliminacji powinny zająć dwa pierwsze miejsca. Trzeba jednak zaznaczyć, że kilka dni tego zagrały w swoich meczach znacznie poniżej oczekiwań i zawiodły swoich fanów.

Ukraińcy grali na wyjeździe z reprezentacją Kazachstanu. Rozpoczęli ten mecz bardzo dobrze. Potem rywale wyrównali i wszytko zaczęło się sypać. W doliczonym czasie gry zdobyli gola na 2:1.

Jednak rywale dosłownie w ostatnich sekundach meczu zdołali wyrównać i mecz zakończył się remisem 2:2. Reprezentacja Francji zawiodła jeszcze bardziej. Grali u siebie z zawodnikami z Bośni i Hercegowiny.

Mistrzowie świata grali jak zlepek świetnych, ale jednak indywidualności. Nie widać u niech zgrania, na czym cierpi gra w ofensywie, która momentami w ogóle nie funkcjonuje. W tym meczu widać było te same problemy, co na EURO.

Oczywiście Francja jest w kolejnym spotkaniu, bo ma w swoich szeregach znakomitych piłkarzy. Jednak Ukraińcy są w stanie zagrać solidnie w defensywie. Francja może mieć problemy ze zdobywaniem goli i w tym meczu spodziewam się małej liczby goli.

MeczTypKursBukmacher
Ukraina – Francja-31,41Fortuna

5 / 5. Ocen: 1

Nowa oferta legalnych bukmacherów Bonus bez depozytu 29 PLN (kod: BETONLINE) – www.sts.pl
Cashback 550 PLN (kod:: KOD550) – www.betclic.pl
Cashback 600 PLN (kod: BETONLINE) – www.betfan.pl

poker legalnie w polsce 2021 /

Typy dnia

Typy bukmacherskie