Mistrzostwa Świata – Kwalifikacje: Urugwaj – Argentyna (Typ i Analiza)

W sobotę w ramach kwalifikacji do mistrzostw świata piłkarze Urugwaju podejmą zawodników z Argentyny. Początek spotkania zaplanowano na godzinę 00:00. Transmisję meczu przeprowadzi TVP Sport. Zapraszamy na analizę!

Wolves - Southampton typy bukmacherskie (11 lutego, czwartek)
Mistrzostwa Świata – Kwalifikacje: Urugwaj – Argentyna. Typy bukmacherskie

Mistrzostwa Świata – Kwalifikacje: Urugwaj – Argentyna. Typy bukmacherskie

Urugwaj znajduje się z bardzo rudnym położeniu. Obecnie po dwunastu spotkaniach mają na swoim koncie szesnaście punktów i zajmują szóste miejsce w tabeli eliminacyjnej. Mają więc spore kłopoty.

Na mundial awansują cztery drużyny, a piąte gra w barażach. Grozi im zatem widmo braku awansu. W dodatku w ostatnich meczach Urusi zaprezentowali się wręcz beznadziejnie.

Nie wygrali trzech meczów z rzędu. W dwóch ostatnich meczach mieli trudnych rywali, bo mierzyli się z Argentyną i Brazylią, ale doznawali bardzo wysokich porażek (0:3 a Argentyną i 1:4 z Brazylią).

Nie widać więc zalążków lepszej gry, a przed nimi kolejne starcie z Argentyną. W dodatku w tym meczu nie będzie mógł zagrać Cavani, co będzie oczywiście bardzo dużym osłabieniem.

Argentyńczycy zagrają z kolei Messiego, ale mają oni kim go zastąpić. Argentyna lokuje się na drugim miejscu w tabeli. Jest już blisko zapewnienia sobie kwalifikacji, więc są faworytami ze znajdującym się w dołku Urugwajem.

MeczTypKursBukmacher
Urugwaj – Argentyna2(DNB)1,52STS

5 / 5. Ocen: 1

Nowa oferta legalnych bukmacherów Bonus bez ryzyka 100 PLN (kod: BETONLINE) – www.STS.pl
500 PLN bez obrotu (kod:: BETONLINE) – www.Fuksiarz.pl
Cashback 600 PLN (kod: BETONLINE) – www.Betfan.pl

superbet jaki kod wpisać /

Mistrzostwa Świata – Kwalifikacje: Urugwaj – Argentyna (Typ i Analiza) Co obstawiać

Typy dnia

Typy bukmacherskie