Mistrzostwa Świata – Kwalifikacje: USA – Kostaryka (Typ i Analiza)

W środę w ramach kwalifikacji do mistrzostw świata piłkarze USA podejmą zawodników Kostaryki. Początek spotkania zaplanowano na godzinę 2:00. Zapraszamy na analizę!

Typ dnia - 3 listopada (wtorek)
Mistrzostwa Świata – Kwalifikacje: USA – Kostaryka. Typy bukmacherskie

Mistrzostwa Świata – Kwalifikacje: USA – Kostaryka. Typy bukmacherskie

Gospodarze tego meczu zajmują drugie miejsce w grupie. W ostatnim meczu przegrali niespodziewanie na wyjeździe z Panamą 0:1. Grali w rezerwowym składzie i nie należy przykładać do tego meczu większej wagi.

Zlekceważyli w tym meczu rywala. Zagrali bardzo mocno rezerwowym składem. Dodatkowo utrudnili sobie sytuacje w grupie. Jednak do sama porażka nie oznacza spadku formy – dosali po prostu nauczkę.

Gracze USA muszą jednak zdobyć punkty w kolejnym starciu z. Zmierzą się u siebie z Kostaryką. Rywale nie grają dobrze i lokują się na piątej pozycji w grupie, a dopiero szóste daje nadzieję na awans.

W ostatnim meczu grali u siebie z Salwadorem. Odnieśli w tym meczu dopiero pierwsze zwycięstwo podczas tych eliminacji. Jednak teraz czeka ich starcie z trudniejszym rywalem.

Na papierze jest znacznie mocniejsze. W dodatku po ostatniej wpadce będą chcieli pokazać się z dobrej strony. Kostaryka jest słabszą reprezentacją i reprezentacja USA na swoim terenie powinna odnieść zwycięstwo.

MeczTypKursBukmacher
USA – Kostaryka11,50STS

5 / 5. Ocen: 2

Nowa oferta legalnych bukmacherów Bonus bez depozytu 29 PLN (kod: BETONLINE) – www.sts.pl
Cashback 550 PLN (kod:: KOD550) – www.betclic.pl
Cashback 600 PLN (kod: BETONLINE) – www.betfan.pl

poker legalnie w polsce 2021 /

Mistrzostwa Świata – Kwalifikacje: USA – Kostaryka (Typ i Analiza) Co obstawiać

Typy dnia

Typy bukmacherskie