Mistrzostwa Świata – Kwalifikacje: Walia – Belgia (Typ i Analiza)

We wtorek w ramach kwalifikacji do mistrzostw świata piłkarze Walii podejmą zawodników z Belgii. Początek spotkania zaplanowano na godzinę 20:45. Transmisję meczu przeprowadzi Polsat Sport News. Zapraszamy na analizę!

Mgladbach - Bayern typy bukmacherskie (13 sierpnia, piątek)
Mistrzostwa Świata – Kwalifikacje: Walia – Belgia. Typy bukmacherskie

Mistrzostwa Świata – Kwalifikacje: Walia – Belgia. Typy bukmacherskie

Walijczycy stoją przed bardzo trudnym zadaniem. Potrzebują bowiem zaledwie punktu, by zapewnić sobie drugie miejsce w grupie i wywalczyć miejsca w meczach barażowych.

Czeka ich jednak trudne zadanie, bo zagrają z reprezentacją Belgii. Jednak w meczu u siebie z pewnością są w stanie sprawić faworytom duże trudności. Tym bardziej że ekipa Czerwonych Diabłów już dawno jest pewna awansu.

To pozwala im na lekkie rozprężenie i w ostatnim czasie nie grają perfekcyjnie. W ataku mają ogromną siłę rażenia, która daje im kolejne zwycięstwa, jednak w obonie grają niepokojąco źle.

W ostatnim meczu pokonali Estonię 3:1. Widać więc, że nawet z takimi słabiakami przeciwnikami jak Estonia potrafią trafić gole, a przypomnijmy, że u siebie Estonia zdobyła w meczu z Belgami dwie bramki.

Inna sprawa, że poległa w tamtym spotkaniu 2:5. Reasumując, Belgia jest zdecydowanie mocniejszą, ale jest już pewna awansu i widać u nich lekkie rozprężenie, co odbija się na grze obronnej. Z kolei Walia musi szukać punktów w tym meczu, więc też nie mogą kalkulować przez cały mecz i sądzę, że padnie w tym meczu kilka goli.

MeczTypKursBukmacher
Walia – Belgia+21,55LVbet

5 / 5. Ocen: 2

Nowa oferta legalnych bukmacherów Bonus bez ryzyka 100 PLN (kod: BETONLINE) – www.STS.pl
500 PLN bez obrotu (kod:: BETONLINE) – www.Fuksiarz.pl
Cashback 600 PLN (kod: BETONLINE) – www.Betfan.pl

superbet jaki kod wpisać /

Mistrzostwa Świata – Kwalifikacje: Walia – Belgia (Typ i Analiza) Co obstawiać

Typy dnia

Typy bukmacherskie