Mistrzostwa świata w biegach.

W Niemieckim Oberstdorfie odbywaja sie  mistrzostwa swiata w biegach narciarskich. Zakładem ktory mnie zaciekawil wystawila firma forbet. T. Johaug powyżej 2,5 złotego medalu na MŚ inwidualnie. @1,65, rano jeszcze można było nawet łapać 1,80. 

biegi narciarskie 2020

Mistrzostwa juz trwają, za nami sprinty w ktorych bylo wiadomo ze Norweżka nie zdobedzie zlota, nawet medalu. W sobotę odbędzie się bieg łaczony na 15 km. Tutaj  faworytka jest Johaug jak w kazdym biegu dystansowym  i wydaje mi sie ze od tego biegu zalezy ten zakład, tutaj jej rywalki maja najwieksze szanse na trzymanie kontaktu z Therese.7,5 klasykiem i 7,5 dowolnym, i wygrana na finiszu , mimo wszystko Norweżka powinna w stylu dowolnym odciąć się od reszty , może nawet to zrobić w klasyku co nie będzie łatwe przy malym zmęczeniu.

Kolejny bieg sprinty drużynowe i sztafeta nie bedą wliczane do tego zakładu. Następnie 2 marca 10 km stylem dowolnym, tutaj Norweżka nie powinna mieć rownych walka z samą sobą start co 30 sekund, pobiegnie ostatnia z najlepszych pelna kontrola nad czasami rywalek, zloto powinno zdobyc w wielkim stylu.

Grupa typerska VIP na Facebooku Darmowe typy VIP od skutecznych typerów na – www.facebook.com

6 marca najbardziej prestiżowy bieg, 30 km klasykiem. Blisko 1,5 godzinny bieg który powinien zakonczyc sie nokautem rywalek , zadna zawodniczka pucharu swiata nie jest wstanie wytrzymac tempa Johaug przez 30 km, kiedys tylko  byly wstanie Justyna Kowalczyk czy Marit Bjoergen. Johaug odpuściłą Tour the ski by przygotować się do mistrzostw myślę że jest dużym prawdopodobieńswem że zdobędzie 3 złote medale.

Typ : Johaug over 2,5 złotego medalu @1,65

0 / 5. Ocen: 0

Nowa oferta legalnych bukmacherów Bonus bez depozytu 29 PLN (kod: BETONLINE) – www.sts.pl
Cashback 550 PLN (kod:: KOD550) – www.betclic.pl
Bez ryzyka 600 PLN (kod: BETONLINE) – www.betfan.pl

poker legalnie w polsce 2021 /

Typy dnia

Typy bukmacherskie