MLS: Orlando City – Inter Miami (Typ i Analiza)

W czwartek w ramach rozgrywek MLS piłkarze Orlando City podejmą zawodników Inter Miami. Początek spotkania zaplanowano na godzinę 2:00. Zapraszamy na analizę!

Polska - Islandia (mecz towarzyski). Typy bukmacherskie + kursy
MLS: Orlando City – Inter Miami. Typy bukmacherskie

MLS: Orlando City – Inter Miami. Typy bukmacherskie

Orlando City to silna drużyna, która w tym sezonie ma świetny czas. Obecnie po szesnastu ligowych kolejkach mają na swoim koncie dwadzieścia osiem punktów i lokują się na drugiej pozycji w tabeli.

W poprzedniej kolejce grali u siebie z piłkarzami dwunastej w tabeli Atlanty United. Rywale wyszli na prowadzenie już w pierwszej minucie, więc gracze Orlando nie mieli łatwego zadania, ale ostatecznie wygrali 3:2. W ich drużynie nie zagrają Gallese i Pato.

Inter Miami gra z kolei zacznie poniżej oczekiwań. Aktualnie zajmują ostatnie miejsce w ligowej tabeli, mając po czternastu rozegranych meczach zaledwie dwanaście punktów na swoim koncie.

W ostatnim meczu grali u siebie z zawodnikami siódmego w tabeli Club de Foot Montreal. Wygrali ten pojedynek 2:1 i przełamali tym samym serię siedmiu meczów bez zwycięstwa (w tym sześć porażek). W ich zespole nie wystąpią Fray, Gonzalez oraz Jonez.

Oba zespoły mają silne kadry, jednak to gospodarze prezentują się znacznie lepiej. Walczą w tym sezonie o najwyższe cele, natomiast Inter jest w dużym kryzysie i będzie im bardzo trudno zdobyć w tym meczu punkty.

MeczTypKursBukmacher
Orlando City – Inter Miami11,62Fortuna

5 / 5. Ocen: 1

Nowa oferta legalnych bukmacherów Bonus bez ryzyka 140 PLN (kod: BETONLINE) – www.STS.pl
500 PLN bez obrotu (kod:: BETONLINE) – www.Fuksiarz.pl
Cashback 600 PLN (kod: BETONLINE) – www.Betfan.pl

superbet jaki kod wpisać /

MLS: Orlando City – Inter Miami (Typ i Analiza) Co obstawiać

Typy dnia

Typy bukmacherskie