MLS: Philadelphia Union – DC United (Typy i Analiza)

W sobotę w ramach rozgrywek MLS piłkarze Philadelphia Union podejmą zawodników DC United. Początek spotkania zaplanowano na godzinę 1:30. Zapraszamy na analizę!

Liga Profesional: Boca Juniors - Banfield. Typy bukmacherskie
MLS: Philadelphia Union – DC United. Typy bukmacherskie

MLS: Philadelphia Union – DC United. Typy bukmacherskie

Gospodarze tego meczu grają w tym sezonie bardzo dobrze. Obecnie po osiemnastu ligowych kolejkach mają na swoim koncie trzydzieści punktów. Lokują się na drugiej pozycji w tabeli.

W poprzedniej kolejce grali na wyjeździe z piłkarzami dziesiątego w tabeli Columbus Crew. Rywale od dawno nie przegrali, więc bezbramkowy remis nie był zły dla żadnej z ekip.

Zawodnicy DC United prezentują się znacznie gorzej. Aktualnie zajmują trzynaste miejsce w ligowej tabeli. Mają po szesnastu rozegranych meczach siedemnaście punktów na swoim koncie.

W ostatnim meczu wygrali nieoczekiwanie z Orlando na wyjeździe 5:3. Wcześniej mieli passę meczów bez zwycięstwa. Możliwe zatem, że był to wypadek przy pracy rywali, a nie nagła poprawa gry DC United.

Gospodarze tego meczu mają jednak gorszy okres. Wygrali tylko jedno z ostatnich pięciu pojedynków. Być może D.C. faktycznie zacznie grać trochę lepiej i możemy spodziewać się kilku goli w tym pojedynku.

MeczTypKursBukmacher
Philadelphia Union – DC United+2,51,85Superbet

5 / 5. Ocen: 1

Nowa oferta legalnych bukmacherów Bonus bez ryzyka 100 PLN (kod: BETONLINE) – www.STS.pl
500 PLN bez obrotu (kod:: BETONLINE) – www.Fuksiarz.pl
Cashback 600 PLN (kod: BETONLINE) – www.Betfan.pl

superbet jaki kod wpisać /

MLS: Philadelphia Union – DC United (Typy i Analiza) Co obstawiać

Typy dnia

Typy bukmacherskie