MMPPK ( Częstochowa)

Dzisiaj w Częstochowie zostanie wyłoniona najlepsza para juniorska kraju. Jednym z typów które dziś proponuję to jest Unia Tarnów Top 3 – Nie . Kurs 1,35 w ewinner.

żużel typy dnia

Głównymi faworytami są gospodarze zawodnicy Włókniarza Częstochowa, którzy  wystawili najmocniejszego juniora w kraju Jakuba Miskowiaka i Mateusza Świdnickiego. Tylko pytanie czy aż takim jak wskazują kursy? 1,40 to chyba żart jeśli chodzi o formację młodzięzowe, mimo swojego toru. Jest jedna drużyna która może im zagrozić to zawodnicy Motoru Lublin: Lampart i Cierniak. Poza nimi nie widze drużyny która może im się przeciwstawić. Na Lublinian można złapać kursy rzędu +/- @2,50 uważam że to jest pewnego rodzaju value.

O brąz  powinni walczyć żużlowcy z Leszna, Torunia, Rybnika i Tarnowa, uważam że  pierwszoligowa Unia Tarnów jest najsłabsza z kwartetu powyżej,dlatego to ich typuję po za podium. Zawodnikom Rempale i Koniecznemu, brak objeżdżenia na najwyższym szczeblu rozgrywek co powinno być widoczne. Może powalczą z Rybnikiem , jednak Leszno i Toruń to chyba klasa wyżej, których reprezentują tacy zawodnicy jak Lewandowski czy Ratajczak. Najsłabszą drużyna wydaję się być drużyna GKMU Grudziądz.

Typy

Unia Tarnów Top 3 – Nie @1,35 ewinner

Motor Lublin zwycięstwo @2,75

0 / 5. Ocen: 0

Nowa oferta legalnych bukmacherów Bonus bez ryzyka 140 PLN (kod: BETONLINE) – www.STS.pl
500 PLN bez obrotu (kod:: BETONLINE) – www.Fuksiarz.pl
Cashback 600 PLN (kod: BETONLINE) – www.Betfan.pl

superbet jaki kod wpisać /

MMPPK ( Częstochowa) Co obstawiać

Typy dnia

Typy bukmacherskie