Monza – Atalanta – Typy bukmacherskie 5 września (poniedziałek)

Już w poniedziałek Atalanta będzie samodzielnym liderem Serie A? Stanie się tak, jeżeli na Brianteo wygra z Monzą. Początek spotkania o godzinie 18:30. Transmisja w Eleven Sports 1. Zapraszam do analizy.

St. Etienne - Angers typy bukmacherskie. Pewniak dnia - 11 grudnia (piątek)
Monza – Atalanta – Typy bukmacherskie 5 września (poniedziałek)

Monza vs Atalanta. Typ i Analiza

Po czerech rozegranych kolejkach Atalanta z dorobkiem dziesięciu punktów zajmuje trzecie miejsce w tabeli Serie A. Tylko o punkt wyprzedają ją drugi Milan i pierwsze Napoli które mecze piątej kolejki mają już za sobą.

Jak więc widać, niewykluczone, że w poniedziałek Atalanta wskoczy na fotel lidera. Zmotywowana więc będzie podwójnie. Oczywiście w starciu z beniaminkiem spodziewam się zwycięstwa Atalanty.

Nie może być inaczej, słusznie jest faworytem, gdyż jest w zdecydowanie lepszej formie co potwierdziła w ostatniej kolejce wygrywając w Bergamo z Torino 3-1.

Monza zamyka tabelę Serie A, ponieważ przegrała wszystkie dotychczasowe mecze. W czterech grach nie zdobyła żadnego punktu. Kolejno została pokonana przez Torino 1-2, Napoli 0-4, Udinese 1-2 i AS Roma 0-3.

Bez dwóch zdań Atalanta ma większy potencjał ofensywny, co do tego nie ma żadnych wątpliwości. Przede wszystkim jest bardziej doświadczona czego brakuje piłkarzom Monzy którzy przecież do tego spotkania przystąpią w roli beniaminka.

Typ: 2 (kurs 1.67 na STS)

3.7 / 5. Ocen: 3

Nowa oferta legalnych bukmacherów Bonus bez ryzyka 100 PLN (kod: BETONLINE) – www.STS.pl
500 PLN bez obrotu (kod:: BETONLINE) – www.Fuksiarz.pl
Cashback 600 PLN (kod: BETONLINE) – www.Betfan.pl

superbet jaki kod wpisać /

Monza – Atalanta – Typy bukmacherskie 5 września (poniedziałek) Co obstawiać

Typy dnia

Typy bukmacherskie