Motor – Apator: Czy Apator jest wstanie powalczyć o awans? Typy

W trzecim spotkaniu w Lublinie, Motor podejmować będzie Apator, spotkanie zapowiada się na jednostronne. Handicap jest trochę wysoki około 20 pkt więc atakuję z tego spotkania over 8,5 Jarka Hampela @1,80 forbet

żużel typy bukmacherskie

Na półmetku w najlepszej sytuacji jest Apator, który zdobył 42 „oczka”. Najwięcej z ekip przegranych. Ale ten 1 pkt więcej może nic nie dąc. Wiemy jak wygląda sytuacja w  Toruniu nie w pełni sił jest Paweł Przedpełski, Jedynym pewniakiem jest Emil. Dudek i Lambert wydawało się że wchodzą na swoje tory jednak pierwszy mecz z Lublinem kluczowe momenty przespali. Obaj nie zdobyli dwucyfrówki na Dodatek Lambo w srodku zawodów miał 0,1,0 takie coś nie przystoi jednemu z liderów. A w 15 biegu pokonał samego Bartka Zmarzlika, jest to bardzo niepewny zawodnik chociaz w Lublinie może odpalić ponieważ spędził tam dwa sezony.

Lublin swoje zrobił. Kluczowa była postawa Jarka Hampela który zdobył 11 pkt. Takiego Jarka pamietają starsi kibice.Widać że znalazł coś czego szukał większośc sezonu To właśnie dzięki jego punktom, przy braku Jacka Holdera który dobrze zastępował Cierniak. Aż strach myśleć jakby wyglądał wynik że zdrowym Holderem. Hampel powinien spokojnie zrobić 9 dziś. Mam nadzieję tylko że nie odda biegu nominowanego na cześć juniora. Wydaję się że ten typ jest najpewniejszy na to spotkanie.

Toruń czeka dziś żużlowe piekło w Lublinie. Typuję 55-35. Toruń wydaję mi się że nie awansuję do półfinału i dzisiaj kończy sezon.

Typy:

Hampel over 8,5 pkt @1,80 forbet

0 / 5. Ocen: 0

Nowa oferta legalnych bukmacherów Bonus bez ryzyka 100 PLN (kod: BETONLINE) – www.STS.pl
500 PLN bez obrotu (kod:: BETONLINE) – www.Fuksiarz.pl
Cashback 600 PLN (kod: BETONLINE) – www.Betfan.pl

superbet jaki kod wpisać /

Motor – Apator: Czy Apator jest wstanie powalczyć o awans? Typy Co obstawiać

Typy dnia

Typy bukmacherskie