Motor kontra Apator – Typy bukmacherskie

Drugie spotkanie  rewanżowe półfinałowe PGE Ekstraligi odbędzie sie w Lublinie. Dwa dni temu Torunianie wygrali 50:40 i to oni są obecnie bliżej upragnionych finałów. Co byłoby sensacją moim zdaniem. Ja dzisiaj typuję over Cierniaka 3,5 @1,57

żużel typersi

Niska linia więc trzeba z tego skorzystać, ponieważ nie jest wykluczone że pojedzie więcej niż 3 razy, ta niska linia to efekt słabego występu w Toruniu, jednak na swoim obiekcie powinien fruwać ite 4 pkt to powinien zrobić na juniorach Apatora o ile się nic przykrego nie przytrafi.

Jeśli chodzo o inne typy którym można się przyjrzeć. To under Michelsena. Lublinanie drżeli już przed rozpoczęciem spotkania w Toruniu ponieważ Michelsen na próbie toru zanotował upadek i przeszedł badania lekarze podejrzewali uraz nogi. Michelsen co prawda nie wystartował w pierwszym biegu jednak w dalszej części zawodów był bardzo ważna postacią zespołu.

Wicemistrzowie Polski z Lublina przegrali 10 pkt mimo że bardzo równo punktowali jednak nie było żadnego lidera pewnego każdy łapał zera. Taka jazda nie przystoi w dzisiejszym meczu jeśli Lublinianie myślą o awansie. Lepiej muszą pojechać juniorzy przede wszystkim Mateusz Cierniak który zawiódł na Motoarenie. To on i Lampart powinni odrobić te 10 pkt.

Torunianie podejrzewam sami niespodziewali się takiego wyniku z wicemistrzem Polski.Dotychczas nie wygrali z nimi ani razu a tu taka zaliczka. Na dodatek Lambert jezdził przy Allejach Zygmuntowskich świetne wyniki tam notował. Naprawde Toruń może z optymizmem podejść do spotkania.

Cierniak over 3,5 @1,57 STS

Michelsen under 9,5 @1,88 STS

Motor -12,5 @1,57 STS

0 / 5. Ocen: 0

Nowa oferta legalnych bukmacherów Bonus bez ryzyka 100 PLN (kod: BETONLINE) – www.STS.pl
500 PLN bez obrotu (kod:: BETONLINE) – www.Fuksiarz.pl
Cashback 600 PLN (kod: BETONLINE) – www.Betfan.pl

superbet jaki kod wpisać /

Motor kontra Apator – Typy bukmacherskie Co obstawiać

Typy dnia

Typy bukmacherskie