Motor Lublin – Apator Toruń ( typy i analiza)

Dzisiaj  przy Allejach Zygmuntowskich w Lublinie odbędzie się zaległe spotkanie 5 kolejki speedway ekstraligi pomiędzy Motorem Lublin a Apatorem Toruń. Będzie to pierwsze spotkanie z kibicami w Lublinie + wyciagniki będzie to wyglądało rewelacyjnie, transmisja w eleven sports . Moim głównym typem na to spotkanie jest handicap (-6,5 na Motor) kurs 1,75 ewinner.

żużel typersi

Motor Lublin – Apator Toruń (21.05)

Torunianie pięć dni temu mogli złapać głęboki oddech w sprawie prawie pewnego utrzymania się, potrzebowali wygrać na swoim torze z Włókniarzem. Jednak przegrali. W Lublinie będzie bardzo ciężko o zwycięstwo, już bardziej o dobre wrażenie tak jak na  chociażby w Lesznie czy we Wrocławiu. Uważam że Anioły są dziś bez żadnych szans ponieważ w tej ekipie nie ma pewnych punktów na wyjazdy, może poza Jackiem Holderem. Ale nawet i On miewa wpadki. Dużo można sobie obiecywać po Robercie Lambercie który dwa lata temu reprezentował klub z Lublina i w tym roku również był w kręgu zainteresowań Marka Kępy. I to właśnie jego pojedynek z pozyskanym Dominikiem Kuberą zapowiada się ciekawie. Po za nimi nie widzę kogoś kto by mógł straszyc Lublinian, juniorzy to przepaść do Lublinian, nie wierze  na wyjazdach w Miedzińskiego czy Przedpełskiego. Chris Holder może mieć jakiś przebłysk nic więcej.

Podopieczni Jacka Ziółkowskiego przystępują do tego spotkania lekko podrażnieni po tym co się stało w Grudziądzu, gdzie tylko a może i aż zremisowali z GKM 45-45. Zwycięstwo w tym spotkaniu pewnie dałoby więcej spokoju , jednak trzeba jasno powiedzieć gdyby nie taśma Nickiego w 13 biegu ten mecz by przegrali. Jednak to nadal zespół na pierwszą czwórkę i jestem przekonany że każdy się może ich obawiać gdyż ten tor wydaję się jeden z trudniejszych dla przyjeżdżających gości. Skład wygląda imponująco.

Legalny bukmacherOferta bonusówKod promocyjny
STS.pl29 PLN bez depozytuKod: BETONLINE
Superbet.pl34 PLN freebetKod: BETONLINE
eFortuna.pl2230 PLN w bonusachKod: BETONLINE
Betfan.pl600 PLN cashbackKod: BETONLINE
eWinner.pl110 PLN bez ryzykaKod: BETONLINE

W zespole nie ma  jakiegoś wyraźnego lidera, jednak jest kolektyw, każdy może odpalić na papierze liderami powinni być Łaguta i Michelsen którzy zawsze zdobywają sporo punktów. Bardzo solidnym zawodnikiem jest nadal Jarosław Hampel. Z początku sezonu najgorzej prezentował się Krzysztof Buczkowski , jednak to jak jechał w Grudziądzu pewnie wielu przecierało oczy z wrażenia i uważam że to on był ojcem zwycięstwa. Teraz pytanie czy popularny Buczek  jechał tak dobrze bo  przy Hallera spędził blisko 10 lat ? Czy odnalazł coś w silnikach? Przekonamy się dzisiaj. Jak wspomniałem juniorka to jest największy handicap w lidze Lampart i Cierniak wczoraj kapitalnie zaprezentowali się w srebrnym kasku w Bydgoszczy.

Uważam ten handicap jest za niski, 7-8 pkt to minimum juniorzy zrobia przewagi a seniorka również zdecydowanie pewniejsza . Bardzo polecam bo myślę że w ciągu 2 godzin kursy polecą i handicapy się powiększą. Zakład oceniam na 8/10

Typy:

Motor (-6,5) @1,75 eWinner

5 / 5. Ocen: 4

Nowa oferta legalnych bukmacherów Bonus bez ryzyka 140 PLN (kod: BETONLINE) – www.STS.pl
500 PLN bez obrotu (kod:: BETONLINE) – www.Fuksiarz.pl
Cashback 600 PLN (kod: BETONLINE) – www.Betfan.pl

superbet jaki kod wpisać /

Motor Lublin – Apator Toruń ( typy i analiza) Co obstawiać

Typy dnia

Typy bukmacherskie