Motor Lublin – Betard Sparta Wrocław

Dzisiaj o 19:15 odbędzie się mecz Motoru Lublin z osłabioną Betard Sparta Wrocław zdecydowanymi, faworytami są gospodarze. Goście będą musieli sobie radzić bez Woffindena

żużel typersi

Motor bez wątpienia jest mocniejszym rywalem niż GKM Grudziądz dlatego handicap -4,5 pkt na gospodarzy jest do gry @1,60 forbet, świetnie rozpoczął sezon Dominik Kubera który zaliczył kapitalne spotkanie z Wukniarzem Częstochowa zdobywając 10+2 pkt, co przy fatalnej dyspozycji drugiego nowego nabytku Krzysztofa Buczkowskiego który po dwóch biegach i dwóch zerach został zastępowany przez juniorów Mateusza Cierniaka i Wiktora Lamparta którzy godnie go zastąpili zdobywając łącznie 16 pkt jeśli to powtórzą to Sparta nie ma czego szukać w Lublinie.

Spartanie to drużyna marząca o złotym medalu, już na początku sezonu muszą sobie radzić bez Brytyjczyka. Całe szczęście że przed sezonem zakupili Artioma Łagute. Cała nadzieja w nim i w Macieju Janowskim, na trzymanie wyniku i myśleniu o punkcie bonusowym w rewanżu bo mało kto się dziś spodziewa zwycięstwa. Obaj mogą dzisiaj jechać aż 7 razy jest to bardzo prawdopodobne gdyż za Brytyjczka bedzie z/z. Wiele też zależeć będzie Czugunowa i Bewleya którzy narazie prezentują się fatalnie. Juniorzy jak cos ugraja na Lublinianach bedzie można mówić o małym sukcesie.

Wiele wskazuje że jazda juniorów będzie języczkiem uwagi dlatego podopieczni trenera Ziółkowskiego wydają się murowanym kandydatem do zwycięstwa. Pojedynki braci Łagutów zapowiadają się pięknie.

Typy

Motor (-4,5) @1,60 forbet

Kubera – Lampart 1 @1,45 forbet.

0 / 5. Ocen: 0

Nowa oferta legalnych bukmacherów Bonus bez depozytu 29 PLN (kod: BETONLINE) – www.sts.pl
Cashback 550 PLN (kod:: KOD550) – www.betclic.pl
Cashback 600 PLN (kod: BETONLINE) – www.betfan.pl

poker legalnie w polsce 2021 /

Typy dnia

Typy bukmacherskie