Motor – Ostrovia: Wicemistrz kontra beniaminek ( typy)

W piątkowe popołudnie dojdzie do spotkania w 9 kolejce pomiędzy Motorem Lublin a Ostrowią Ostrów. Obie drużyny są na odległych biegunach ligowej tabeli. W tym pojedynku mam kilka typów. 

żużel typy dnia

Motor Lublin jest liderem tabeli który nie przegrał jeszcze spotkania. Pierwszą porazkę mieli odnieść we Wrocławiu, jednak udało się wydrzeć remis w ostatnim biegu. Mimo że słabiej pojechał wieloletni zawodnik Sparty a teraz Motoru Maks Drabik. W meczu z Ostrovią powinien się zdecydowanie poprawić. Myślę że Motor nie przegra do końca sezonu zasadniczego.

Lublinianie wygrywają spotkania ponieważ mają najlepszą parę juniorów, czterech bardzo silnych seniorów w tym Jokera na pozycji u 24 Dominika Kuberę. Minimum trzech zawodników zdobywa w okolicach 12-15 pkt co jest ogromnym handicapem. W meczu z Ostrovią zmiana z/z pojedzie z numerem 10. I bardzo ważna wiadomośc w tym spotkaniu nie zobaczymy Mikela Michelsena kapitana Motoru ponieważ uległ groznemu wypadkowi w Dani i ma nakazany odpoczynek a więc w meczu z Ostrowią kierownictwo musi troche poeksperymentować z zestawieniem drużyny jednak wydaję się że Motor jest tak mocny w tym roku że to nie ma róznicy. Dzisiaj po 4-5 biegów pojadą juniorzy.

Beniaminek z Ostrowa Wielkopolskiego zalicza bardzo ciężkie chwilę Ten zespół w ośmiu spotkaniach nie wygrał ani jednego spotkania  i zamyka zestawienie PGE Ekstraligi. Ostrowianie  wzmocnili się tylko Chrisem Holderem co okazuję się za mało jednak już na rynku nie było dobrych zawodników. Nie ma co się oszukiwać Ostrowia spadnie do 1 ligi.

Przebłyski dobrych biegów ma Berntzon czy Gapiński jednak na urywanie meczowych punktów to jest za mało. W maju tego roku doszło do spotkania w Ostrowie gdzie Motor zmiażdzył swjego przeciwnika 35-55. Myslę że w dzisiejszym pojedynku 30 pkt przekroczone przez Ostrów będzie sukcesem. Przykro się na takie coś patrzy ale takie są przepisy. Być może wróci KSM i wtedy nie będzie już takich pogromów.

Niewiadomą jest tylko kwestia zwycięstwa Motoru. Tor w Lublinie ma statut zagrożonego w piatek i będą musieli położyć plandekę.

Typy:

Motor (-20,5 pkt) @1,55 forbet

Hampel + Cierniak – Holder + Berntzon 1 @1,80

Hampel over 10,5 pkt @ 1,70 fortuna

0 / 5. Ocen: 0

Nowa oferta legalnych bukmacherów Bonus bez ryzyka 100 PLN (kod: BETONLINE) – www.STS.pl
500 PLN bez obrotu (kod:: BETONLINE) – www.Fuksiarz.pl
Cashback 600 PLN (kod: BETONLINE) – www.Betfan.pl

superbet jaki kod wpisać /

Motor – Ostrovia: Wicemistrz kontra beniaminek ( typy) Co obstawiać

Typy dnia

Typy bukmacherskie