Motor – Sparta: Pierwsze rozdanie finałowe w Lublinie.

Dzisiaj w Lublinie odbędzie się  pierwsze finałowe starcie pomiędzy Motorem a Betard Spartą Wrocław. Faworytami do złota są Wrocławianie jednak dzisiaj stawiam na zwycięstwo gospodarzy kilku punktowe. Kurs 1,65 etoto.

żużel typersi

Lepszego zestawu być nie mogło w finale. Znalazły się w nim dwie najlepsze drużyny rundy zasadniczej, które potwierdziły klasę w półfinale, wygrywając oba mecze i które w tym roku są jak na razie niepokonane na swoim terenie.

Lublinianie drżą o swoich zawodników Griszę Łagutę i Wiktora Lamparta którzy nie tak dawno zaliczyli dość mocne upadki. Mowią że wszystko jest w porządku jednak jak jest tylko oni sami wiedzą. Jednak myślę że wyścigu juniorskim  nie wygranie 5-1 będzie niespodzianką. 


Jeśli Motor myśli o złocie to musi wyrobić jakiś handicap punktowy przed rewanżem. Jeśli Michelsen i Hampel wykręcą w okolicach 10-12 pkt, bardzo mocna juniorka pojedzie swoje to o wygraną można być spokojnym gospodarzy, bo Grisza, Buczek i Kubera razem te 15 -17  pkt zdobędą. 

Goście są nie przegrali od trzynastu już meczów, więc wszystko działa, jak należy. Jednak finałowa poprzeczka będzie jednak zawieszona bardzo wysoko, jeśli nie najwyżej, biorąc pod uwagę, że ostatnia porażka wrocławian miała miejsce właśnie w Lublinie, choć było to na początku sezonu  i  jechali bez kontuzjowanego Woffindena w składzie. Sparta przegrała wtedy 38:52.


Jednym z wielu powodów dlaczego stawiam na Motor dziś jest postawa Janowskiego przy Allejach Zygmuntowskich w tym roku. W lidze i GP nie wygrał żadnego biegu. Jego średnia do 1 pkt / bieg. Przy takiej postawie Sparta nie ma czego szukać w Lublinie. Bardzo ważnym ogniwem Spartan będzie tak zwana druga linia o Czugunowa można być w miarę spokojnym gdyż jemu ten tor lezy, jednak Bewley to zagadka. Moim zdaniem zawiedzie dziś ktoś z dwójki Tajski – Magic.


Uważam że juniorzy powinni zrobić taka przewagę która wystarczy to wygrania dzisiejszego spotkania, typuję 47-43.

Typy:

Motor @1,65 etoto

Czugonow over 5,5 pkt @1,92 forbet

Woffinden – Janowski 1 @1,50 forbet

0 / 5. Ocen: 0

Nowa oferta legalnych bukmacherów Bonus bez ryzyka 140 PLN (kod: BETONLINE) – www.STS.pl
500 PLN bez obrotu (kod:: BETONLINE) – www.Fuksiarz.pl
Cashback 600 PLN (kod: BETONLINE) – www.Betfan.pl

superbet jaki kod wpisać /

Motor – Sparta: Pierwsze rozdanie finałowe w Lublinie. Co obstawiać

Typy dnia

Typy bukmacherskie