Motor – Stal : Jak przywitają Zmarzlika?

Na zakończenie rundy zasadniczej Motor Lublin podejmować będzie Stal Gorzów, Gdyby nie kontuzję to mecz mogłby być bardzo zaciety. Jednym z typów jest Motor (-16,5) @1,84 STS

obstawianie żużla online

Motor Lublin nie miał sobie równych w części zasadniczej. Koziołki pewnie wygrali 11 spotkań, jedno zremisowali i tylko jedno przegrali z Czestochową 49:41. Ta porażka nie ma jednak większego znaczenia dla Motoru, oni są głównymi faworytami do mistrzostwa. Niesamowici juniorzy i bardzo mocni seniorzy i ogromny handicap na pozycji u 24 Dominik Kubera. Gniotą każdego jak idzie. Dzisiaj powinni zmiażdżyć osłabioną Stal.

Stal w ostatnim czasie nie ma szczęścia. Kontuzjowani są kluczowi zawodnicy. W dzisiejszym meczu nie wystąpi Vaculik a więc lider obok Bartka Zmarzlika. Nie wystąpi również podstawowy junior Oskar Paluch. Groźny upadek w lidze duńskiej zaliczył Thomsen ale on jest w składzie . Wozniak miewa wpadki na wyjazdach. Tak naprawde poza Zmarzlikiem nie ma kto zdobywać punktów. Za Vaculika pojedzie Jasiński to dla Niego szansa pokazania że jest lepszy od Hansena i to jemu należy się miejsce na play offy w składzie Stali.

Uważam że Motor podejdzie do tego spotkania czysto treningowo. W tym spotkaniu dużo do pokazania powinien mieć Maks Drabik który ostatnie spotkania miał kiepskie a na poczatku sezonu był gwiazdą. Ja najbardziej liczę jednak na Lamparta że to będzie jego mecz . Przy słaszej drużynie powinien otrzymać cztery biegi minimum.

Typy:

Lampart over 4,5 @1,65 STS

Motor (-16,5) @1,84 STS

0 / 5. Ocen: 0

Nowa oferta legalnych bukmacherów Bonus bez ryzyka 100 PLN (kod: BETONLINE) – www.STS.pl
500 PLN bez obrotu (kod:: BETONLINE) – www.Fuksiarz.pl
Cashback 600 PLN (kod: BETONLINE) – www.Betfan.pl

superbet jaki kod wpisać /

Motor – Stal : Jak przywitają Zmarzlika? Co obstawiać

Typy dnia

Typy bukmacherskie