Motor – Stal : Mecz który zdecyduje kto zdobędzie złoto.

Dzisiaj w Lublinie odbędzie się rewanżowe starcie finałowe pomiędzy Motorem Lublin a Stalą Gorzów. Faworytem tego meczu są gospodarze jednak ja obstawiam że Gorzowianie obronią przewagę z pierwszego meczu i zdobędą mistrzostwo Polski. @1,50 fortuna. Transmisja w canal plus 5 od 19:15.

żużel typersi

W pierwszym meczu Stal wygrała 51-39. Jeśli Motor chce zdobyć mistrzostwo musi wygrać w takim samym stosunku ponieważ wygrali runde zasadniczą. Wydaję się to zadanie bardzo trudne, ponieważ Stanisław Chomski będzie mogł skorzystać ze swoich liderów nawet siedmiokrotnie. Pięć razy regulaminowo  i jako z/z i jako rezerwa taktyczna bo jestem przekonany że te będą potrzebne. Motor ma przewagę na juniorce, napewno lepiej niż w Gorzowie pojedzie Lampart który zdobył 4 pkt. Michelsen świetnie pojechał w ME widać że po kontuzji nie ma śladu. Sporo będzie zależało od Drabika który bardzo mocno cieniuje jeśli nic nie poprawi to Motor jest bez szans. Pewnymi punktami są Hampel i Kubera.

Kluczem to dzisiejszych zawodów jest postawa Vaculika i Wozniaka szczególnie Słowak musi wygrywać swoje biegi o o Zmarzlika można być spokojnym. Ta trójka ponownie będzie stanowić o sile Gorzowian jak w spotkaniu w Częstochowianie. Gorzowianie raczej szans na wygranie nie mają. Bardzo ważny jest początek meczu ponieważ jeśli Lublin po 2 biegach będzie wygrywać 10-2 to będzie w znakomitej sytuacji. Ja tak na sucho wyliczyłem punktacje to wyszło mi Zmarzlik około 17 pkt Vaculik 12 i Wozniak 8-9 . Dodatkowo jeszcze 1 pkt jest u juniorów. Niewiadomo co pojedzie Hansen. Więc jeśli Stanisław Chomski dobrze poprowadzi  to spotkanie to ta trójka może dać złoto.  Do jakich czasów dożyliśmy że trójka zawodnika może dąc złoty medal. Myślę że mecz do końca będzie na styku jeśli chodzi o złoto.Uważam że Stal wygrała wystarczająco wysoko aby obronić tą przewagę.

Typy:

Stal Mistrzostwo @1,50 fortuna

Hampel – Wozniak 1 (-1,5) @1,70 forbet

Kubera over 9,5 @1,70 STS

0 / 5. Ocen: 0

Nowa oferta legalnych bukmacherów Bonus bez ryzyka 100 PLN (kod: BETONLINE) – www.STS.pl
500 PLN bez obrotu (kod:: BETONLINE) – www.Fuksiarz.pl
Cashback 600 PLN (kod: BETONLINE) – www.Betfan.pl

superbet jaki kod wpisać /

Motor – Stal : Mecz który zdecyduje kto zdobędzie złoto. Co obstawiać

Typy dnia

Typy bukmacherskie