Motor – Stal: (Typy i analiza)

Dzisiaj w Lublinie w 9 kolejce dojdzie do spotkania Motoru ze Stalą Gorzów. Jednym z typów jest zwycięstwo gospodarzy po kursie 1,40 u bukmachera forbet. Jest to minimalny kurs jaki w tym meczu można postawić, po niższym nie ma co sie pchać. Transmisja od 16;30 w n sport.

żużel typy dnia

Lublinianie są drużyną niepokonaną na swoim torze, na rozkładzie mają drużyny z Wrocławia czy Leszna. Przed nimi jeszcze trzy spotkania w Lublinie i dzisiaj to najcięższe. Smiem twierdzić że jeśli dziś wyjdą zwycięsko będą drużyna niepokonaną do końca sezonu. Na wyjazdach się męczą jednak u siebie są postrachem dla każdego. Dla Lublinian najlepiej gdyby wygrali dziś za 3 pkt, aby tak się stało muszą zdobyć 52 pkt, jest to oczywiście do zrobienia ale to zadanie będzie trudne. Wszyscy muszą jechać na swoim poziomie punktowym.

Zapewne chcą zmazać plamę z Częstochowy ponieważ nie zdobyli tam nawet bonusa co było pewną niespodzianką i od razu z pierwszego miejsca spadli na czwarte. Zwycięstwo Włókniarza za trzy sprawia, że ścisk w tabeli jest jeszcze większy, a lublinianie nie mają prawa wpadki na swoim torze. Do Gorzowian tracą 2 pkt. Muszą to spotkanie wygrać jeśli chcą być w play offach. Na ich szczeście wczoraj Włókniarz nie zdobył żadnego punktu w Lesznie, bo nawet zwycięstwo dziś mogłoby nie dać upragnionego celu.

eWinner kod promocyjny
eWinner kod promocyjny

Gorzowianie jadą do Lublina powalczyć jednak ich celem jest zdobycie punktu bonusowego w tym dwumeczu. Wtedy Lublinianie ich nie wyprzedzą po 9 kolejce. Podopieczni Stanisława Chomskiego bardzo dużo zyskali wygrywając z Unią zgarneli z tego dwumeczu aż 5 pkt. Wydaję się że kluczowa dobra  postawa Wozniaka i Thomsena jest konieczna aby uzyskać bonusa. Ale ja w Wozniaka na wyjazdach nie wierzę. Vaculik i Zmarzlik wszystkiego też nie wygrają na cięzkim torze w Lublinie. Bardzo fajną linie wystawił STS na Vaculika 8,5 pkt @1,57 co również uważam jest świetnym betem.

Do składu wraca Karczmarz który zastąpi Duńczyka Birkemose. Jednak ogromnie ryzykują działacze Stali. Karczmarz w 4 biegu pojedzie z juniorem na Buczkowskiego i Lamparta i tu może być 5-1 dodając do tego bieg juniorski gdzie też będzie 5-1 , oni mogą od początku mieć duże straty  do odrabiania, dlatego warto isć w overy punktowe Zmarzlika czy Vaculika którzy pojadą 6 razy aby bronić bonusa.

Działacze z Lublina zdają sobie sprawę, że limit wpadek został wyczerpany. Motor u siebie, a na wyjeździe to zupełne przeciwieństwa.Przegranie bonusu w Częstochowie albo któreś ze spotkań wyjazdowych może się dla lublinian okazać kluczowe. Dlatego muszą zrobić wszystko aby postarać się o wygranie za trzy.

Typy

Motor 1,40 forbet

Vaculik over 8,5 pkt @1,57 STS

bieg juniorski (5-1) @2,13

0 / 5. Ocen: 0

Nowa oferta legalnych bukmacherów Bonus bez ryzyka 140 PLN (kod: BETONLINE) – www.STS.pl
500 PLN bez obrotu (kod:: BETONLINE) – www.Fuksiarz.pl
Cashback 600 PLN (kod: BETONLINE) – www.Betfan.pl

superbet jaki kod wpisać /

Motor – Stal: (Typy i analiza) Co obstawiać

Typy dnia

Typy bukmacherskie