Motor – Unia. Jednostronne spotkanie w Lublinie – Typy.

Dzisiaj od 16:30 Motor Lublin podejmuję Unię Leszno. Na to spotkanie mam dwa typy które opisuję poniżej.

żużel typy dnia

Dwa wyjazdowe zwycięstwa oraz domowa porażka. To dotychczasowy bilans Motoru . Żużlowcy z Lublina przegrali u siebie ze Spartą 44-46 wiadomo to początek sezonu ale pokazuję że są rzeczy do poprawy. Słabo pojechał wtedy Zmarzlik 7 pkt i to był powód przegranej. Ale Bartek jeszcze nie jeden mecz im wygra tak było w Gorzowie i Czestochowie gdzie zdobył komplety.

Do Lublina przyjeżdza Leszno które jest owiele słabsze niż w zeszłym roku a nawet rok temu się meczyli przy Allejach Zygmuntowskich. Typuję -14,5 pkt na Motor @1,70 STS. Tor jest w zdecydowanie lepszym stanie co pomoże gospodarzom. Szczególnie takim zawodnikom jak Jarosław Hampel  który zaliczył bardzo słaby mecz na inaugurację w Lublinie. W kolejnych spotkaniach było już lepiej, ale były dwukrotny wicemistrz świata prezentował w ubiegłym roku znacznie skuteczniejszy poziom.

Podopieczni trenera Barona dobrze zaczęli ten rok. Mają już na koncie trzy wygrane, w tym jedną wyjazdową. W Lublinie nie będą faworytami. Po kontuzji Chrisa nie spodziewam się  wystrzału formy Parnickiego jak to miało miejsce z Toruniem nawet na maszynach Kolodzieja. Tak naprawde Leszno ma tylko jednego pewniaka właśnie Kołodzieja, reszta zawodników nie będzie wygrywać biegów z Lublinianami . Do handicapu wystarczy 53-37. Co prawda Leszno we Wrocławiu zdobyło 38 ale jechali tam z Chrisem. Typuję wynik 55-35.

Jeszcze jeden typ na to spotkanie to Kubera over 9,5. Dominik jest w swietnej formie, jest trochę w cieniu Bartka, wczoraj otarł się o podium w złotym kasku ale w meczu reprezentacji zdobył komplet. W parze ustawiony z Jarkiem ale jest zdeycodwanie od Niego lepszy. Pierwszy bieg bardzo łatwy. Trzynasty mocny ale uważam że tam z Bartkiem 4-2 minimum będzie dla mnie Dominik 10 pkt zdobędzie już przed biegami nominiwanymi 9,5 pobieram na Niego.

Typy:

Motor -14,5 @1,70 STS

Kubera over 9,5 pkt @1,75 @STS

0 / 5. Ocen: 0

Nowa oferta legalnych bukmacherów Bonus bez ryzyka 100 PLN (kod: BETONLINE) – www.STS.pl
500 PLN bez obrotu (kod:: BETONLINE) – www.Fuksiarz.pl
Cashback 600 PLN (kod: BETONLINE) – www.Betfan.pl

superbet jaki kod wpisać /

Motor – Unia. Jednostronne spotkanie w Lublinie – Typy. Co obstawiać

Typy dnia

Typy bukmacherskie