Motor – Unia : Spotkanie o przodownictwo w tabeli.

W piątek czeka nas jeszcze jedno spotkanie. Wydaję się  że zdecydowanie bardziej  emocjonujące. Motor Lublin podejmie Unię Leszno. W tym spotkaniu mam kilka typów . Transmisja od 20:30 w stacji eleven.

typy na żużel

To spotkanie lidera z viceliderem ekstraligi. Nie trzeba nikomu mówić aby każdy kibic obejrzał to spotkanie przy Allejach Zygmuntowskich. Gospodarze  ponownie będą osłabieni brakiem Dominika Kubery. Bardzo ważnego zawodnika dla Motoru. Nadal oczywiście będzie wykorzystywane z/z a więc trenerzy Motoru muszą bardzo taktycznie i umiejętnie do tego spotkania.

Motor Lublin wygrał wszystkie cztery spotkania, najcenniejsza wygrana chyba nastąpiła tydzień temu w Toruniu. Najwięcej kibiców będzie obserwować Jarosława Hampela, jak ważny to zawodnik jest to wiedzą wszyscy, jednak pod nieobecność Kubery jego punkty są decydujące moim zdaniem. Jeśli on nie zdobędzie 10 pkt Motor Przegra. Swietnie spisał się podczas potyczki w Toruniu oraz wygrał ćwierćfinał Mistrzostw Polski w Poznaniu z kompletem punktów. Początek sezonu miał beznadziejny. Dobra forma Hampela i liderzy z postaci Michelsena i Drabika może dać Motorowi kolejne zwycięstwo. Nie zapominajmy o najlepszych juniorach w Polsce którzy mają ogromną robotę do wykonania.

Unia Leszno zanotowała na swoim koncie trzy wygrane i jeden remis. Postawa leszczynian jest dla mnie  zaskoczeniem, bo nie spodziewałem się że po 4 meczach będą na drugim miejscu. Przed podopiecznymi Piotra Barona trudne wyzwanie, jednak jak najbardziej wykonalne z tego względu że nie pojedzie Kubera. W Lublinie nigdy jakoś rewelacyjnie nie czuł się Janusz Kołodziej , jednak nikt nie wierzy w słąby występ Janusza w Lublinie gdyż jest w rewelacyjnej formie oddaje biegi juniorom gdy spotkanie jest wygrane. Koldi jest w Top 3 jeśli chodzi o średnia biegopunktową. Liderem powinien być również Doyle i powracający do lepszego ściagnia Pawlicki. Były Kapitan Byków wygrał w łodzi Cwierćfinał w łodzi z kompletem punktów. Decydujące punkty powinna przywież tak zwana druga linia Bellego i Lindsey. Bellego stać na dobre wyniki na Smoku jednak na wyjazdach jest różnie w meczu Polska – Reszta Świata zdobył 1 pkt a dwa lata jezdził na stadionie Poloni. Ten zawodnik to loteria. Jak odpali to Klub z Wielkopolski może osiągnąc sukces dziś. Juniorzy prezentują się świetnie ale jak się spiszą z najlepszą parą z Lublina ? tego nie wie nikt.

Spotkanie powinno roztrzygnąc w ostatnich biegach, kibice nie powinni narzekać na nudę,nie rozumiem wystawienia kursu na gości aż 3,09, ja stawiam handicap na gości( +8,5 pkt )dziś to główny bet na dziś. Jest to kurs niski jednak myślę że dość pewny. Za dużo w tym spotkaniu zależy od gospodarzy i szczęścia jak trener pokieruje drużyną.

Typy

Leszno +8,5 pkt @1,42 STS

0 / 5. Ocen: 0

Nowa oferta legalnych bukmacherów Bonus bez ryzyka 100 PLN (kod: BETONLINE) – www.STS.pl
500 PLN bez obrotu (kod:: BETONLINE) – www.Fuksiarz.pl
Cashback 600 PLN (kod: BETONLINE) – www.Betfan.pl

superbet jaki kod wpisać /

Motor – Unia : Spotkanie o przodownictwo w tabeli. Co obstawiać

Typy dnia

Typy bukmacherskie