MPPK w Grudziądzu.

Dzisiaj w Grudziądzu odbędzie się finał Mistrzostw Polski Par Klubowych. Stawiam w tych zawodach zwycięstwo GKM kurs @1,90 sts. Transmisja w n sport.

żużel typy dnia

W sezonie 2021 przed szansą wywalczenia tytułu mistrzowskiego staną ekipy z Leszna, Grudziądza, Gorzowa Wielkopolskiego, Częstochowy, Torunia, Zielonej Góry i Wrocławia. Ktoś jeśli spojrzy na drużyny pomyśli czeka nas kapitalne ściganie, jednak jeśli spojrzy na składy już nie koniecznie.

Tylko dwie drużyny wystawiły najmocniejsze zestawienia które zakończyły sezon, mowa tu o Grudziądzu i Częstochowie, reszta drużyn wystawiła tak zwany drugi garnitur. Termin zawodów MPPK widać że jest nietrafiony. Wiele ekip które startują w play off widocznie dostały zakaz startu w tych zawodach. Aby zmniejszyc wyeliminowania kontuzji przed najważniejszą częścią sezonu. Osobiście uważam że za takie postępowanie kluby powinny ponieść ogromne kary finansowe.

W skrócie  Apator bez Miedziaka. Falubaz bez Patryka Dudka., który ogłosil odejście z klubu Jak juz ogłosił odejście z Falubazu, to na dobre ? Samych siebie przeszły ekipy z Wrocławia Gorzowa i Leszna. którzy wystawiają zawodników u 24 i juniorów. Jak tak dalej pojdzie te zawody stracą bardzo na randze w kraju.

O złoto pojadą zawodnicy z Częstochowy i GKM którzy stoją przed szansą odbicia sobie ligowego sezony i zakończyć sezon ze złotem. Stawiam ze gospodarze Kasprzak i Pawlicki natchnieni utrzymaniem się w lidze dadzą radość swoim kibicom.

Typy :

GKM zwycięstwo @1,90 STS

0 / 5. Ocen: 0

Nowa oferta legalnych bukmacherów Bonus bez depozytu 29 PLN (kod: BETONLINE) – www.sts.pl
Cashback 550 PLN (kod:: KOD550) – www.betclic.pl
Cashback 600 PLN (kod: BETONLINE) – www.betfan.pl

poker legalnie w polsce 2021 /

Typy dnia

Typy bukmacherskie