MPPK w Rzeszowie – Typy bukmacherskie.

W niedzielę na torze w Rzeszowie rozegrany zostanie finał Mistrzostw Polski Par Klubowych. W zawodach oprócz gospodarzy wystartuje sześć drużyn z PGE Ekstraligi. Kibice w stolicy Podkarpacia dawno nie oglądali zawodów w tak silnej obsadzie. Ja typuję dzisiaj zwycięstwo Motoru Lublin i to narazie jedyny typ na te zawody @2,35 kurs świetny. Napewno od spadnie to jest kwestia czasu

żużel typersi

Zawody miały się odbyć 24 marca, ale ze względu na złe prognozy impreza została przełożona. Dlatego teraz możemy trochę więcej wiedzieć o poszczególnych zawodnikach ponieważ odjechali kilka imprez towarzyskich i IMME w Toruniu.  Druzyna Motoru w najmocniejszym składzie Zmarzlik, Kubera, Lindgren. Wszyscy są w świetnej formie co wczoraj udowodnili. Zmarzlik wygrał. Kubera czwarty po zderzeniu się motocyklem z Woryną, moim zdaniem sędzia powinien przerwać ten finał i powtórzyć. Stało się inaczej. No i Lindgren który był i jest zagadką ale wczoraj był nieustępliwy. Odpadł w półfinale po walce z Vaculikiem. Zmarzlik po przejsciu do Lublina będzie chciał bić kolejne rekordy.

Oprócz Motoru pojadą gospodarze z Krosna  i pięć druzyn ekstraligowych. Najgrozniejszymi rywalami wydaję się być Włókniarz Woryna i Madsen to mocne nazwiska. Woryna jest od początku sezonu w formie. Madsen wczoraj fatalnie pojechał ale on może testować silniki w każdej chwili może odpalić. Leszno Toruń Gorzów to już nie ten kaliber. Może Gorzów będzie na podium z mocnym Vaculikiem który kilka lat jezdził na podkarpaciu w parze z Wozniakiem który może cieniować przy takiej stawce. Chciałbym żeby Krosno fajnie pojechało to by dało temu klubowi wiatru w żagle przed nowym sezonem. Moja trójka Lublin, Częstochowa, Gorzów.

Typy:

Lublin zwycięstwo @2,35 STS

5 / 5. Ocen: 1

Nowa oferta legalnych bukmacherów Bonus bez ryzyka 100 PLN (kod: BETONLINE) – www.STS.pl
500 PLN bez obrotu (kod:: BETONLINE) – www.Fuksiarz.pl
Cashback 600 PLN (kod: BETONLINE) – www.Betfan.pl

superbet jaki kod wpisać /

MPPK w Rzeszowie – Typy bukmacherskie. Co obstawiać

Typy dnia

Typy bukmacherskie