Przed nami już trzeci dzień na MŚ w Biatlonie. W sobotę odbędzie się Sprint Mężczyzn na 10 km. Moim głównym typem na te zawody Quentin Fillon Maillet konta Benedikt Doll . Stawiam w tym pojedynku na Francuza kurs 1,86 w e toto zachęca do tego. Transmisje od 14:45 na antenie Eurosportu i Polsatu.

typy z biathlonu
Biathlon typy bukmacherskie 2020

Francuz może być objawieniem mistrzostw moim zdaniem. W sztafetach mieszanych rozgrywanych dwa dni temu był najlepszy w całej stawce 10/10 na strzelnicy. W biegu również świetnie. Nawet taka postawa nie pozwoliła Francuzom stanąć na pudle. Dzisiaj u kobiet warunki były loteryjne jutro ma być już lepiej i duża szansa na podobny rezultat. Francuz jest liderem kadry Francji w cieniu pozostaje Marin Fourcade. Jego wynik w tym sezonie 86% na strzelnicy co jest jednym z lepszych wyników czołówki Pucharu Świata

Grupa typerska na Facebooku Darmowe typy VIP od skutecznych typerów na www.facebook.com

Doll to najlepszy zawodnik reprezentacji Niemiec która przechodzi ogromny kryzys w Biatlonie. W sztafetach mieszanych strzelił dwa razy niecelnie w stójce. W tym sezonie 81% na strzelnicy, co nie jest jakimś wielkim wyczynem. Doll jest bardzo dobry biegowo, ale na pewno gorszy od Francuza który jako jedyny może chyba rywalizować z Johanesem Boe. Na pięć biegów sprinterskich w tym sezonie w tej rywalizacji Doll wygrał dwa biegi z Francuzem.

Podsumowując uważam ze ten kurs to jest solidne value. Moim zdaniem Francuz zaliczając jedna karna rundę więcej, wygra z Niemcem o kilka sekund mimo krótkiego dystansu. Kurs jest bardzo dobry a szanse oceniam 65-35 . Inne firmy przesadzają, maja 1,40 na Francuza, który jest niesamowity biegowo. W moim przekonaniu jest to świetny bet.

Typ Quentin Fillon Maillet – Benedikt Doll 1 @1,86 e toto

Bonusy Polskich bukmacherów www.sts.pl - 29 PLN bez depozytu - kod: BETONLINE
www.betclic.pl - 550 PLN cashback - Kod: KOD550
www.betfan.pl - 3100 PLN bonus + obstawianie bez podatku - Kod: BETFAN