MŚ – Kwalifikacje: Paragwaj – Urugwaj (Typy i Analiza)

W piątek w ramach kwalifikacji do Mistrzostw Świata piłkarze Paragwaju podejmą reprezentację Urugwaju. Początek spotkania zaplanowano na godzinę 00:00. Zapraszamy na analizę!

MŚ – Kwalifikacje: Paragwaj - Urugwaj. Typy bukmacherskie
MŚ – Kwalifikacje: Paragwaj – Urugwaj. Typy bukmacherskie

MŚ – Kwalifikacje: Paragwaj – Urugwaj. Typy bukmacherskie

Urugwaj to jeden z pewniaków do awansu na mistrzostwa świata. Jednak ich ostatnie wyniki mogą budzić niepokój wśród kibiców tej reprezentacji. W pięciu ostatnich meczach zdobyli zaledwie punkt.

W dodatku te cztery porażki miały miejsce w ostatnich meczach. Tak fatalna passa spowodowała, że piłkarze Urugwaju mocno obsunęli się w tabeli i aktualnie zajmują siódme miejsce.

Tracą z jednej strony tylko punkt do miejsca dającego awans. Muszą zatem wziąć się w garść i w ostatnich meczach podczas tych eliminacji zdobywać punkty, bo brak ich awansu byłby sporym rozczarowaniem.

Paragwajczycy będą dobrym rywalem do przełamania. Lokują się na odległym dziewiątym miejscu i wyprzedzają tylko Wenezuelę. Tracą do piątego (barażowego) miejsca cztery punkty.

Mają zatem jedynie minimalne szanse na awans. Nie będzie zatem o ich stronie wielkiej motywacji, a ich kadra i tak wygląda zresztą dosyć przeciętnie. Urugwaj zagra w optymalnym składzie i ma spore szanse na zwycięstwo w tym meczu.

MeczTypKursBukmacher
Paragwaj – Urugwajx21,37STS

5 / 5. Ocen: 1

Nowa oferta legalnych bukmacherów Bonus bez ryzyka 100 PLN (kod: BETONLINE) – www.STS.pl
500 PLN bez obrotu (kod:: BETONLINE) – www.Fuksiarz.pl
Cashback 600 PLN (kod: BETONLINE) – www.Betfan.pl

superbet jaki kod wpisać /

MŚ – Kwalifikacje: Paragwaj – Urugwaj (Typy i Analiza) Co obstawiać

Typy dnia

Typy bukmacherskie