23 maja rozpoczynają się mistrzostwa świata do lat 20, które rozegrane zostaną tym razem na stadionach w Polsce. Sprawdzamy typy bukmacherskie na grupę Biało-Czerwonych. Czy piłkarze Jacka Magiery awansują do fazy pucharowej?

MŚ U-20 Polska 2019. Typy bukmacherskie. Jakie szanse Biało-Czerwonych?
MŚ U-20 Polska 2019. Typy bukmacherskie. Jakie szanse Biało-Czerwonych?

MŚ U20. Gdzie obstawiać?

Jako gospodarze turnieju, Polacy wystąpią na MŚ U-20 w grupie pierwszej, czyli tej oznaczonej literką „A”. Poza nimi zagraną także Kolumbijczycy, Senegalczycy oraz reprezentanci Tahiti.

Grupa typerska na Facebooku Darmowe typy VIP od skutecznych typerów na www.facebook.com

Według bukmacherów, Biało-Czerwoni mogą mieć problemy z awansem z grupy. Na miejscu numer jeden stawia się Kolumbię, a za drugą siłę uważa się Senegal.

sts bonus za darmo
Darmowy bonus bez depozytu w STS. Kod promocyjny: BETONLINE

Szanse Polski na MŚ U20

Oczywiście, nie wszystko jest stracone, bo przecież los piłkarzy jest zależny tylko od nich samych. Patrząc na aktualne kursy bukmacherskie, wydaje się, iż mecz Polska – Senegal będzie miał największe znaczenie dla układu tabeli i awansu.

Podopieczni trenera Magiery zagrają najpierw z Kolumbią. Jeżeli wygrają ten mecz, co będzie naprawdę sporym sukcesem, będą mogli pomału myśleć o grze w kolejnej fazie rozgrywek.

Jeżeli chcesz obstawiać mecze MŚ U-20, możesz to zrobić, między innymi, na stronie legalnego bukmachera Fortuna. Kod promocyjny „BETONLINE” jest aktywny na czas trwania mistrzostw i pozwala na zgarnięcie na start ponad 1000 PLN w formie bonusu powitalnego!

Drużyna 1 1-2 Bukmacher
Kolumbia 2.25 1.25 OBSTAWIAM!
Senegal 2.75 1.35 OBSTAWIAM!
Polska 3.50 1.50 OBSTAWIAM!
Tahiti 500 50 OBSTAWIAM!