Najciekawsze aplikacje do obstawiania meczów

Żyjemy w czasach wszechobecnych aplikacji mobilnych i dynamicznego rozwoju branży zakładów bukmacherskich. Na co dzień korzystamy z aplikacji społecznościowych, finansowych oraz bankowych, sportowych i treningowych, nawigacyjnych, informacyjnych, zakupowych, czytelniczych, multimedialnych – filmowych czy muzycznych, a także gier. Ciężko wyobrazić sobie bez nich życie. Kibice sportowi i miłośnicy typowania chętnie sięgają także po bukmacherskie aplikacje do obstawiania meczów. Które z nich są aktualnie najciekawsze i najbardziej godne uwagi? Spróbujemy poniżej odpowiedzieć na to pytanie.

Najciekawsze aplikacje do obstawiania meczów
Najciekawsze aplikacje do obstawiania meczów

Bum na aplikacje mobilne

 W dobie szeroko zakreślonej cyfryzacji, aplikacje mobilne to nasza codzienność. Możemy je podzielić na kilka najważniejszych rodzajów. Pierwszy, najbardziej popularny, to aplikacje społecznościowe. Kolejnym są aplikacje finansowe oraz bankowe, umożliwiające operacje na koncie, a także kontrolujące wydatki. Następnie są apki przeznaczone do planowania i monitorowania treningu, jak Endomondo. Przydatne są też aplikacje nawigacyjne, zawierające mapy i wskazówki jak dotrzeć w określone miejsce. Potem mamy aplikacje informacyjne, gromadzące informacje z różnych serwisów internetowych. Ogromną popularnością cieszą się aplikacje zakupowe, a także multimedialne, służące do słuchania muzyki czy oglądania filmów. 

Błyskawicznie zyskują też na popularności aplikacje do obstawiania meczów w zakładach bukmacherskich. Najlepsze z nich można znaleźć na stronie https://najlepszeaplikacjebukmacherskie.pl/, a my przyjrzymy się im zaraz bliżej, przedstawiając naszym zdaniem najciekawsze i najbardziej warte uwagi, dostępne za darmo.

Aplikacje do obstawiania meczów

Darmowe aplikacje do obstawiania meczów stają się standardem na rynku bukmacherskim. Kanał mobilny generuje obecnie około 90% przychodów całej branży. Taki sposób obstawiania jest najszybszy i najwygodniejszy, pozwala też na jednoczesne śledzenie statystyk i analiz na żywo, a często też oglądanie samego wydarzenia. Bardzo ułatwia to ocenę sytuacji i pomaga zareagować szybko i skutecznie, co w przypadku typowania wyników może okazać się kluczowe. Potwierdzają to zawodowi typerzy. Aplikacje do obstawiania meczów często dają użytkownikowi dedykowane bonusy i promocje. 

Jakie są zatem najlepsze? Nie ma na to jednoznacznej odpowiedzi, dlatego nasz ranking będzie subiektywny, tak jak subiektywne są potrzeby i gusta każdego typującego użytkownika.

Na co więc zwracać uwagę?

Najważniejsze przesłanka przy wyborze idealnej aplikacji bukmacherskiej dla siebie to przede wszystkim jej funkcjonalność, czyli sprawne działanie, przejrzysta obsługa i czytelny wygląd. Najlepiej, gdy aplikacja odwzorowuje układ i wygląd strony bukmachera, stawiając na intuicyjność w obsłudze. Możliwość szybkiego obstawiania jest tutaj kluczowa, a więc długie odświeżanie i filtrowanie może odstraszyć. Duża liczba graczy zwraca też uwagę na dostępność transmisji live, co pomaga w obstawianiu na żywo. Sporo użytkowników kieruje się korzystnością promocji i bonusów dostępnych w aplikacji, warto więc i na to zwrócić uwagę. Bardzo ważne są też szybkie i sprawne płatności, a więc wpłaty i wypłaty z konta.

Najciekawsze aplikacje do obstawiania meczów

Ranking aplikacji bukmacherskich

Najczęściej powtarzające się w niemal wszystkich rankingach aplikacje bukmacherskie na urządzenia mobilne z systemem operacyjnym Android lub iOS to STS, BetFan, Superbet, Fortuna, ETOTO, Betclic, Totalbet, Fuksiarz, forBET oraz LVbet (zob. dodatkową informację na stronie). 

Po przeanalizowaniu ocen, korzyści i funkcjonalności tych aplikacji, na pierwsze miejsce naszym zdaniem wysuwa się Superbet, wybrany bukmacherem roku 2022 oraz miesiąca marca bieżącego roku przez portal branżowy Legalni Bukmacherzy. Aplikacja posiada dedykowany bonus, transmisje i obstawianie na żywo, własne media społecznościowe i rozbudowane statystyki. Jest też bardzo czytelna i intuicyjna. 

Na drugim miejscu w rankingu darmowych aplikacje do obstawiania postanowiliśmy umieścić giganta polskiego rynku bukmacherskiego – STS. Największe zalety jego aplikacji mobilnej to nowoczesny design, intuicyjność i funkcjonalność, transmisje i obstawianie live, uproszczone logowanie i łatwe wpłaty i wypłaty środków. 

Na trzecim miejscu w naszym rankingu znalazła się aplikacja ETOTO, oferująca dedykowane promocje, w tym freebet (darmowy zakład), intuicyjność i przejrzystość, mały rozmiar oraz sprawne zakłady live. 

Czwarte miejsce przyznajemy aplikacji bukmacherskiej Fortuna, za transmisje na żywo w trybie pełnoekranowym, rozbudowane statystyki, skaner kuponów i szybkie zakłady touch. Natomiast ostatnie, piąte miejsce dajemy ex aequo aż trzem aplikacjom do obstawiania meczów, ze względu na naprawdę trudny wybór, który w naszym przypadku padł na Betclic, forBET oraz PZBuk. ForBET zasłużył opcją betmarket, szybkim i bezpiecznym logowaniem, cash-outem i sprawnym obstawianiem na żywo, Betclic przyjemną, łatwą i szybką obsługą, bogatą ofertą, transmisjami na żywo i opcją doładowania Blikiem, z kolei PZBuk intuicyjną nawigacją, cash-outem, szybkim obstawianiem na żywo oraz transmisjami z meczów NBA.   

5 / 5. Ocen: 2

Nowa oferta legalnych bukmacherów Bonus bez ryzyka 100 PLN (kod: BETONLINE) – www.STS.pl
500 PLN bez obrotu (kod:: BETONLINE) – www.Fuksiarz.pl
Cashback 600 PLN (kod: BETONLINE) – www.Betfan.pl

superbet jaki kod wpisać /

Najciekawsze aplikacje do obstawiania meczów Co obstawiać

Typy dnia

Typy bukmacherskie