Najlepsze Polskie ekipy zmierzą się na koniec rundy zasadniczej.

1 kwietnia o 20:30  rozpocznie się hitowe spotkanie w plus lidze Zaksa podejmować będzie Jastrzębie. W tym pojedynku typuję over 3,5 seta @1,42 PZbuk

Siatkarskie typy dnia - 19 września (czwartek)
Siatkarskie typy dnia – 19 września (czwartek)

Mocnym akcentem zakończy się runda zasadnicza. Mistrz podejmuję wicemistrza. W tym roku w boju o Superpuchar zwyciężyli Jastrzębianie, ale w lidze i na krajowym podwórku to Zaksa rządzi. Dla oby ekip to spotkanie będzie także przetarciem przed najważniejszymi meczami w tym roku a dla niektórych zawodników w życiu. Obie ekipy znakomicie się spisują w Lidze Mistrzów. Polscy kibice stoją przed ogromnymi szansami na obejrzenie dwóch ekip w finale LM. Taka sytuacja nigdy nie miała miejsca.

Obie drużyny wygrały za 3 pkt swoje mecze. Jastrzębianie w Ankarze, Zaksa mimo wszystko niespodziewanie drużynę z Perugi. Obie drużyny potrzebują dwóch setów w rewanżowych spotkaniach, tylko dwóch i aż dwóch.

Wracając do ligowego starcia, myślę że obie drużyny nie wyjdą w pełnych składach. Zaksie wygrana czy przegrana niczego nie zmieni w fazie play off zmierzą się z Projektem Warszawa. Jastrzębianie już co prawda nie walczą o wygranie rundy zasadniczej, ponieważ Resovia wczoraj wygrała. ale Jastrzębie jeszcze musi się bronić przed Zawierciem. Jeśli obie ekipy wyjdą w mocno rezerwowych składach to lepszy skład ma Jastrzębie mając na ławce Hadrave czy Szymurę.

Wydaję mi się że cztery sety powinniśmy obejrzeć w hicie, chyba że Zaksa wyjdzie w pełnym i bedzie chciała szybko wygrać i zejść do szatni.

typy:

over 3,5 seta @1,42 Pzbuk

0 / 5. Ocen: 0

Nowa oferta legalnych bukmacherów Bonus bez ryzyka 100 PLN (kod: BETONLINE) – www.STS.pl
500 PLN bez obrotu (kod:: BETONLINE) – www.Fuksiarz.pl
Cashback 600 PLN (kod: BETONLINE) – www.Betfan.pl

superbet jaki kod wpisać /

Najlepsze Polskie ekipy zmierzą się na koniec rundy zasadniczej. Co obstawiać

Typy dnia

Typy bukmacherskie