Newcastle – Manchester Utd – Typy bukmacherskie 27 grudnia (poniedziałek)

W meczu zamykającym dziewiętnastą kolejkę angielskiej Premier League Newcastle United na St. James’ Park podejmować będzie Manchester United. Transmisja w Canal+ 4K Ultra i CANAL+ Sport.

Newcastle - Manchester Utd - Typy bukmacherskie 27 grudnia (poniedziałek)
Typy Dnia – 27 grudnia (poniedziałek)

Newcastle United vs Manchester United. Typ i Analiza

„Czerwone Diabły” które dotychczas zgromadziły dwadzieścia siedem punktów nie mogą być zadowolone z siódmego miejsca w tabeli, gdyż pozycja ta nie gwarantuje występu w przyszłym sezonie w europejskich pucharach.

Sądząc jednak po ich dobrej formie i trzech zwycięstwach z rzędu w Premier League, można być dobrej myśli przed rywalizacją z Newcastle. Przypomnijmy, piłkarze Manchesteru United pokonali Arsenal 3-2, Crystal Palace 1-0 i Norwich 1-0.

Wręcz przeciwnie prezentowały się „Sroki” które trzy ostatnie mecze zakończyły porażką. Ostatnio z Manchesterem City 0-4, a wcześniej zostały pokonane przez Liverpool 1-3 i Leicester 0-4.

Ich defensywa jest dziurawa jak przysłowiowy ser szwajcarski o czym doskonale świadczy fakt, że w trzech ostatnich meczach straciły aż jedenaście bramek! Podopieczni Ralfa Rangnicka mają bardzo duży potencjał ofensywny, powinni więc to wykorzystać.

Piłkarze Newcastle United znajdują się w strefie spadkowej, z pewnością więc tanio skóry nie sprzedadzą. Jednak z taką formą jaką prezentują, ciężko wierzyć w ich sukces dzisiejszego wieczoru, zwłaszcza że rywala mają z najwyższej półki.

Jak więc widać, kibice „Srok” mają powody do zmartwień. Tym bardziej że ich pupile przegrali cztery ostatnie meczem z Manchesterem United!

Typ: 2 (kurs 1.54 na LVBET)

5 / 5. Ocen: 1

Nowa oferta legalnych bukmacherów Bonus bez ryzyka 100 PLN (kod: BETONLINE) – www.STS.pl
500 PLN bez obrotu (kod:: BETONLINE) – www.Fuksiarz.pl
Cashback 600 PLN (kod: BETONLINE) – www.Betfan.pl

superbet jaki kod wpisać /
Poprzedni artykuł
Następny artykuł

Newcastle – Manchester Utd – Typy bukmacherskie 27 grudnia (poniedziałek) Co obstawiać

Typy dnia

Typy bukmacherskie