Niemcy – Węgry – Typy bukmacherskie 23 września (piątek)

Niespodziewany lider grupy „3” Ligi Narodów reprezentacja Węgier podejmować będzie reprezentację Niemiec która zajmuje miejsce drugie. Przed piątą kolejką obie reprezentacje dzieli w grupie różnica zaledwie jednego punktu. Niewykluczone, że w piątek zamienią się miejscami. Transmisja w Polsat Sport Extra. Zapraszam do analizy.

Kosowo - Szwecja typy bukmacherskie. Pewniak na 28 marca (niedziela)
Niemcy – Węgry – Typy bukmacherskie 23 września (piątek)

Niemcy vs Węgry. Typ i Analiza

Reprezentacja Niemiec ma tylko jedno zwycięstwo na koncie, ale nie zaznała jeszcze smaku porażki o czym świadczy ten bilans spotkań 1-3-0.

Wysokie zwycięstwo w ostatniej kolejce z Włochami 5-2 musiało jej dodać skrzydeł, gdyż wygrała z aktualnym mistrzem Europy. Wcześniejsze mecze zakończyła remisami. W tym w Budapeszcie z Węgrami 1-1.

Jak więc widać, byliśmy świadkami niespodzianki. Nie zmienia to faktu, że reprezentacja Niemiec sklasyfikowana jest na 11. miejscu w rankingu FIFA. Węgry znajdują się na pozycji nr. 37.

Na Red Bull Arena w Lipsku spodziewam się zwycięstwa gospodarzy z uwagi na fakt, że mają większy potencjał ofensywny. I przede wszystkim przemawia za nimi większe doświadczenie.

Mocniejsza jedenastka jest po stronie reprezentacji Niemiec. Co do tego nie ma żadnych wątpliwości. W czerwcu Węgry na wyjeździe rozbiły Anglię 4-0 co było wielką sensacją. Trzeba jednak podkreślić, że było to jedno z najsłabszych spotkań w historii angielskich piłkarzy.

Uważam, że faworyzowane Niemcy takiej wpadki nie zaliczą. Ostatnie zwycięstwo z mistrzem Europy musiało tej reprezentacji dodać większej pewności siebie.

Typ: 1 (kurs 1.30 na STS)

5 / 5. Ocen: 1

Nowa oferta legalnych bukmacherów Bonus bez ryzyka 100 PLN (kod: BETONLINE) – www.STS.pl
500 PLN bez obrotu (kod:: BETONLINE) – www.Fuksiarz.pl
Cashback 600 PLN (kod: BETONLINE) – www.Betfan.pl

superbet jaki kod wpisać /

Niemcy – Węgry – Typy bukmacherskie 23 września (piątek) Co obstawiać

Typy dnia

Typy bukmacherskie