Norwich – Everton – Typy bukmacherskie 15 stycznia (sobota)

Piłkarze Evertonu prezentują się w tym sezonie poniżej oczekiwań swoich kibiców o czym świadczy dopiero piętnasta lokata w tabeli Premier League. Do spotkania z Norwich przystąpią jednak w roli faworyta.

Norwich - Everton - Typy bukmacherskie 15 stycznia (sobota)
Norwich – Everton – Typy bukmacherskie 15 stycznia (sobota)

Norwich vs Everton. Typ i Analiza

Dlaczego? ponieważ „Kanarki” spisują są katastrofalnie. W dwudziestu meczach Premier League zdołały odnieść tylko dwa zwycięstwa! Nic więc dziwnego, że zajmują ostatnie miejsce w tabeli. Ich defensywa jest bardzo dziurawa. Jak dotąd straciły aż czterdzieści cztery gole!

W ostatniej kolejce w Londynie przegrały z West Ham United 0-2. Na Olympic Stadium także pozostawiły po sobie złe wrażenie. Po ich ostatnich meczach światełka w tunelu nie widać.

Everton nie jest w najwyższej formie, ale w przeciwieństwie do Norwich pod każdym względem ma więcej jakości. „The Toffees” przede wszystkim lepiej atakują i się bronią.

Ostatnio w ekstraklasie przegrali z Brighton 2-3, a wcześniej zatrzymali Chelsea 1-1. Jak więc widać, nie przegrali z bardzo mocną drużyną na Stamford Bridge która jest aktualnym wiceliderem Premier League!

Na Goodison Park Everton wygrał z Norwich 2-0. W kolejnym bezpośrednim meczu wszystko przemawia na korzyść „The Toffees” co skłania mnie do stawiania na ich zwycięstwo.

Typ: 2 (kurs 2.05 na Fortuna)

5 / 5. Ocen: 1

Nowa oferta legalnych bukmacherów Bonus bez ryzyka 100 PLN (kod: BETONLINE) – www.STS.pl
500 PLN bez obrotu (kod:: BETONLINE) – www.Fuksiarz.pl
Cashback 600 PLN (kod: BETONLINE) – www.Betfan.pl

superbet jaki kod wpisać /

Norwich – Everton – Typy bukmacherskie 15 stycznia (sobota) Co obstawiać

Typy dnia

Typy bukmacherskie