Norwich – Tottenham – Typy bukmacherskie 22 maja (niedziela)

Trwa walka o czwarte miejsce w Premier League które także daje przepustkę do gry w fazie grupowej Ligi Mistrzów. O tę pozycję walczą Arsenal i Tottenham. Zapraszam do analizy.

Norwich - Tottenham - Typy bukmacherskie 22 maja (niedziela)
Norwich – Tottenham – Typy bukmacherskie 22 maja (niedziela)

Norwich vs Tottenham. Typ i Analiza

Najbliżej zajęcia czwartego miejsca w Premier League są piłkarze Tottenhamu którzy mają dwa punkty przewagi nad piątym Arsenalem. Jak więc widać, muszą się pilnować.

Oczywiście na Carrow Road spodziewam się ich zwycięstwa, w końcu podejmować będą drużynę która zamyka tabelę Premier League prawda? no właśnie.

Dwa ostatnie mecze pokazały, że w końcówce sezonu „Koguty” są w dobrej formie, bowiem zainkasowały sześć punktów. Ostatnio u siebie pokonały Burnley 1-0. Ale kluczowe było wcześniejsze zwycięstwo na swoim terenie z Arsenalem 3-0.

Można więc powiedzieć, że to piłkarze Tottenhamu zasługą na zakończenie sezonu w TOP 4 Premier League. I właśnie taki scenariusz jest najbardziej prawdopodobny.

Zwłaszcza że w niedzielę mają przysłowiowego chłopca do bicia. W sześciu ostatnich grach „Kanarki” zdobyły zaledwie jeden punkt wywalczony w ostatnim meczu z Wolves 1-1. Natomiast wcześniejsze pięć spotkań przegrały.

Ich najsłabszym punktem jest defensywa. Jak dotąd straciły aż 79 bramek, czyli najwięcej spośród wszystkich drużyn w Premier League. Na Tottenham Hotspur Stadium przegrały 0-3. Warto więc stawiać na zwycięstwo Tottenhamu. Zwłaszcza że ich czwarte miejsce jest zagrożone.

Typ: 2 (kurs 1.27 na Superbet)

5 / 5. Ocen: 1

Nowa oferta legalnych bukmacherów Bonus bez ryzyka 100 PLN (kod: BETONLINE) – www.STS.pl
500 PLN bez obrotu (kod:: BETONLINE) – www.Fuksiarz.pl
Cashback 600 PLN (kod: BETONLINE) – www.Betfan.pl

superbet jaki kod wpisać /

Norwich – Tottenham – Typy bukmacherskie 22 maja (niedziela) Co obstawiać

Typy dnia

Typy bukmacherskie